Dopřejte si čerstvě namletou kávu jako od baristy

Čerstvá káva je po ránu pro mnohé z nás to nejlepší, co si můžeme vychutnat. Probere nás, dodá energii a větší chuť do práce, povzbudí nás a vlije do žil kofein, který tolik potřebujeme. Ne každá káva je však opravdu káva. Některé instantní i mleté směsi jsou nižší kvality, kterou nemusíte poznat. Dokonalou jistotu proto nabízí varianta, že si kávu namelete sami.

Mlýnek na mletí kávy Orava KM-802 se stane vaším ranním přítelem, který vám pomůže postavit se na nohy. Díky ní si můžete vždy vychutnat kvalitní, čerstvou a voňavou kávu sami nebo s přáteli. Během několika sekund tak máte váš oblíbený nápoj připravený jako od profesionálního baristy! Elegantní bílý mlýnek na kávu Orava KM-802 má zásobník na 50 g kávy a rozměry 80 x 170 x 97 mm. Jeho nůž je vyroben z kvalitní nerezavějící ocele a výkonný 130 V motor, který drtí kávová zrna.

Mlýnek na kávu od společnosti Orava je vhodným dárek pro vaše přátele, kteří milují kávu nebo pro vás – kávové gurmány. Z jedné dávky, kterou mlýnek na kávu dokáže pomlít, můžete připravit až 6 šálků kávy. Podělte se o výborný zážitek i s partnerem, přáteli nebo s kolegy v práci a společně si užijte váš ranní kávový rituál. Hrubost namletí kávových zrn si regulujete sami dle stisku tlačítka. Pro bezpečné použití mlýnku na kávu je v něm zabudovaná pojistka, která chrání před spuštěním mlýnku bez krytu.

Také byste si chtěli užít vůni a chuť čerstvě namleté kávy? Mlýnek na kávu Orava KM-802 vám nabízí internetový obchod www.orava.cz za 499 Kč.

2 komentováno

  1. Romča

    21.8.2016 at 23:55

    Vykoušela jsem tolik mlýnků, ale žádnej z nich nebyl ono, až na Orava KM-802, kterej mele, tak jak má, určitě vám všem doporučuji od oravy zakoupit

  2. Sima

    22.8.2016 at 21:42

    Tento mlýnek je pro mě prostě TOP, káva je po pomletí krásně hladká. Za 500 se to opravdu vyplatí od Oravy koupit