Fandíte hokeji? Vyrazte na NHL!

Pokud zrovna nepatříte mezi fanoušky, kteří znají hokej jen během boje národního týmu na mistrovství světa, jistě vás baví živé zápasy a atmosféra na stadionu. A co teprve, když se jedná o NHL.

U zápasů domácího týmu nesmíte chybět a když to jde, vyrazíte i na zápasy jiných týmů. V televizi máte přehled, kdy se přenáší jaký zápas a kdy jsou živá vysílání. NHL vás baví a nejednou vás napadlo, že by bylo fajn se na některý z jejich zápasů zajet podívat? Nic vám nebrání, zájezdy na zámořskou NHL jsou zorganizované právě pro fanoušky hokeje. Kromě samotného zápasu NHL si můžete také vyrazit na prohlídku města, prozkoumat jeho noční život nebo si prohlédnout vyhlášené turistické atrakce.

Samozřejmě, že samotná NHL je zážitek při sledování jakéhokoli zápasu, ale pokud by byla možnost vidět svůj oblíbený tým, jistě by to bylo o kousek lepší. Ani to není problém, můžete si koupit lístky na New York Rangers nebo jakýkoli jiný tým, kterému fandíte. K hokeji si tak přidejte i prohlídku města a nezapomenutelný zážitek je na světe. Na hokejové zápasy můžete vyrazit ve dvou a je jen na vás, jestli dáte přednost kamarádovi z řad fanoušků a pojmete celý víkend jako pánskou jízdu, nebo si užijete romantický výlet s partnerkou.

Když pojedete s kamarádem, budou vás ve městě nejspíš zajímat více restaurace a hokejové kluby, než nákupy a památky. Na výlet s přítelkyní ale kromě hokeje vymyslete i program, který si užije ona, ať máte z výletu zážitky oba. Výhodou NHL je, že většina klubů je z velkých měst a tak máte o dostatek obchodů i restaurací postaráno, výběr cílové destinace je tak spíše na tom, jaký klub pro vás je srdeční záležitostí. Tradiční a oblíbení jsou tučňáci i díky naší legendě, kterou ženy znají, a tak vstupenky na Pittsburg Pinguins mohou udělat radost i vaší drahé polovičce. Výlet do zámoří tak může být skvělým zážitkem pro vás oba.