Fre-Pro – Zpříjemněte si řízení jedinečnou vůní

Chcete, aby váš vůz krásně voněl, ať už v něm vozíte cokoliv? Správná vůně může i povzbudit na dlouhé cestě.

Vůně nového auta vydrží jen nějakou dobu, a když vymizí, začnou jí nahrazovat jiné vůně, ne vždy zrovna příjemné. Pach psa, který se vozí v kufru, vůně smaženého jídla, která přestane být příjemná hned, jak ukojíte svůj hlad nebo přetrvávající pach cigarety zapálené z okénka. Všechny tyto pachy se dají nahradit něčím mnohem příjemnějším.

Klasické stromečky nemají příliš příjemnou vůni. Několik prvních dní z nich řidiče tak akorát bolí hlava, protože jsou příliš silné a poté z nich vůně téměř není cítit. Jejich vůně jako například vanilka, růže, borovice nebo oceán navíc pach prostě překrývají a tak se na malém prostoru tluče zápach a silná vůně. Osvěžovače do auta je potřeba volit obzvlášť pečlivě, měly by totiž povzbuzovat, aniž by příliš zatěžovaly řidičovy smysly. S cílem vyrobit lepší osvěžovač do auta se do inovace pustili ve společnosti Fre-pro a výsledkem je svěží vůně do auta Otto Fresh. Gelová vůně ve tvaru auta se jednoduše vybalí ze sáčku a umístí pod sedačku. Nepřekáží ve výhledu, nekazí vzhled interiéru auta a nepřetržitě voní 30 dní. Momentálně se v České republice dá zakoupit ve třech vonných variantách. Všechny jsou osvěžující a tak vás při řízení udrží pozorné a bdělé.

Pokud byste raději širší výběr, do automobilu se hodí i další dva produkty ze sortimentu amerického výrobce Fre-pro.  FrePro  Hang Tag vonná závěska a FrePro Remind Air Curve vonná elipsa jsou obě vhodné pro použití v menších prostorech. Provonět jimi můžete šatní skříň, koupelnu, předsíň nebo právě automobil. Vlastnosti mají s výrobkem Otto Fresh společné vlastnosti, na kterých si Fre-pro u svých výrobků zakládá: dobrý poměr ceny a výkonu, garantované třicetidenní provonění, ekologicky šetrnou výrobu a materiály a jednoduché a efektivní použití.