Funkční zateplení bytového domu – paropropustný zateplovací systém

Hledáte zateplení, umožňující vašemu domu dýchat?

Chcete eliminovat výskyt plísní a řas?

Řešíte vlhké rohy?

Objevte výhody špičkového polyuretanového zalepovacího systému a vyřešte všechny problémy jednou pro vždy!

 

POZOR! Co je zdravé vnitřní klima?

Zdravé vnitřní klima u bytových domů není jen prázdným pojmem. A teď nemáme na mysli uvolňování škodlivých sloučenin ze zdiva a omítek (např. radonu), které by vydaly na samostatný článek.

Je to optimální vlhkost vzduchu. Pravidelné větrání je základ. Přehřívání nebo promrzání domu bude řešit kvalitní izolace vnějšího pláště budovy.

 

Výjimečně úsporné řešení od profesionálů

V porovnání s běžnými izolanty totiž poskytuje lepší tepelně izolační vlastnosti lambda je 0,022 W/mK = až 50% úspora tloušťky oproti fasádnímu polystyrenu. Úspora budenejvíc viditelná zejména v problémových partiích, jakými jsou lodžie, balkony, okna nebo přesahy střech a okapové chodníky.

 

Vždycky něco navíc

Navíc se toto zateplení bytového domu může pochlubit i dalšími výhodami. Především musíme zmínit zdravotní nezávadnost, protože polyuretanové desky neuvolňují žádné škodliviny a likvidaci zbytků, odřezků izolantu dát mezi směsný odpad. Paropropustnost celého systému se stará o zdravé interiérové klima.

Skvělé vlastnosti, jako je prodyšnost a nenasákavost brání růstu plísní a řas na fasádě i přímo v obytném prostoru. Na kompletní zateplovací systém New-Therm získáváte až 25 let garanci na funkčnost systému. Technická podpora a konzultace jsou zdarma. V roce 2017 zrealizováno více, než 85000m2.

Více info najdete na www.newtherm.cz