Je skleněné zábradlí opravdu bezpečné?

Zkušení architekti se stále častěji odvolávají na přednosti skleněných prvků. Jeho čistá linie a impozantní provedení dokáže z jinak obyčejné části domu vytvořit lukrativní prostor s nádechem elegance a nadstandardního designu.

Otázkou však zůstává, zda je takové skleněné zábradlí skutečně bezpečné. Odpověď by mohla být celkem jednoduchá, jelikož vždy záleží na odbornících, kterým se svěříte do péče. Stejně tak jako kuchař vám dokáže naservírovat nepoživatelné jídlo nebo výrobce pneumatik neadekvátně nebezpečnou gumu, tak i výrobce skleněného zábradlí je nutné vybírat se vší pečlivostí.

 

Jak nalézt ideálního výrobce a dokážeme odhalit toho špatného?

Kvalitní výrobce skleněného zábradlí se nebude bát pochlubit referenční stopou přímo na svých stránkách s odkazem na spokojené zákazníky. Právě reference napovídají, že se nejedná o žádného nováčka v oboru, ale o zkušenou profesionální společnost poskytující ty nejlepší služby.

Příliš nízká cena za vyhotovení realizace rovněž není tím, co by se v této oblasti mělo hledat. Za kvalitní materiál a poctivý technologický výrobní proces je nutné si trochu připlatit. Jen díky tomu získáte jistotu, že se vaše kroky neubírají nesprávným směrem. Trochu vám to pátrání usnadníme a poskytneme doporučení na společnost Equipe, která na českém trhu figuruje řadu let a má za sebou obrovské množství zakázek bez sebemenšího problému.

 

Skleněné zábradlí a jeho výroba

Skleněné zábradlí se samozřejmě nevyrábí z obyčejně dostupného skla. Právě to by se nedokázalo ubránit ani tomu nejmenšímu nárazu. Kvalitní sklo na zábradlí je zhotoveno nejmodernějšími technologickými postupy a objednavateli poskytuje navýšenou odolnost vůči mechanickému poškození.

Vy se tak zaměříte pouze na designové zpracování a společnost Equipe se už postará, aby vám skleněné zábradlí dělalo radost. Je vhodné jak do novostaveb, tak i menších prostor, který díky průhlednosti nezmenšuje. Impozantní linie skleněného zábradlí si určitě oblíbíte. Dávejte si však pozor, jakmile si jednou pozvete sklo do svého domu, už nebudete chtít měnit.