Let balonem – neskutečný zážitek

Let balonem je opravdu neskutečný zážitek na který jsem čekal přes rok, ale vyplatilo se počkat … Ochotný a vstřícný pilot, který pracuje u firmy na  portálu www.lety-balonem.cz. V první řadě musím zmínit profesionální přístup celého týmu, sympatičtí lidé a navíc jako bonus slunečné počasí, které už ani nemohlo být lepší. Úžasné lítání balonem, ani jsem o něčem takovém nesnil …. Pilot přišel dobře naladěný a celá situace mi na pocitu pohody jen přidala, takže na tento zážitek budu určitě dlouho a krásně vzpomínat.  A to nejsem milovníkem výšek, a když jsem koukal, jak se nafukuje balon, byla ve mně jen malá dušička.

 Lety balonem Olomouc! Nasedněte do balonu a leťte!

Lety balonem Olomouc splní očekávání všech, kdo milují tento kraj. I Haná má, co nabídnout. Nemluvě o všech těch hradech a zámcích, které se pod námi vynořovaly a zase mizely v dálce. Oči jsem měl opité a přetížené těmito nádhernými obrazy. Konečně jsem získal nadhled nad svým životem. Byl jsem pár minut sám sebou a dokonce jsem přehodnotil i svůj život. Volnost a svoboda, to je let balonem Olomouc nebo Ostrava. I svou rodnou Ostravu jsem zatoužil vidět z ptačí perspektivy, a proto se konal let balonem číslo dvě. Tento zážitkový dárek jsem obdržel jako poděkovaní rodičů, že jsem pilně studoval a díky tomu mé jméno zdobí Ing. Hlavně maminka je štěstím bez sebe, že mají konečně v rodině inženýra.

balloon-911657_640

Let balonem Ostrava! Nechte se unášet prouděním vzduchu

Lety balonem mě fascinovaly od dětství a stále jsem rodiče otravoval s tím, abychom si balon sami vyrobili. Výroba balonu se nekonala, ale já po prvním letu jsem absolvoval další let balonem, tentokrát již zmíněná Ostrava mi ležela pod nohama. A ještě jednou bych chtěl poděkovat za všechno, jste skvělí nejen jako letci, ale i jako osoby. Perfektní organizace  … a let to si musí zažít každý sám – to se ani nedá popsat. Doporučuji každému.

 hot-air-balloons-691941_640