Nejlukrativnější montované domy společnosti Hobbytec

Technologický posun v oblasti výstavby rodinných domů nechal vzniknout celou řadu alternativních řešení, které při porovnání s klasickou zděnou stavbou přicházejí s početným zastoupením nemalých výhod.

Stačilo by jen poukázat na rychlost výstavby, cenu nemovitosti a nízkonákladový provoz domu po celý rok a není třeba se po dalších pídit. Montované domy ze SIP panelů udržují konstantní klima v interiéru budovy a ve své podstatě vůbec nepropouští vzduch. Absence tepelných mostů díky celistvosti konstrukce je rovněž skvělou zprávou. Právě důmyslné řešení novodobého systému panelů SIP přináší na trh s výstavbou nových rodinných domů zcela jiné obzory.

 

Levné montované domy

Montované domy jsou v porovnání se zděnou výstavbou o značnou část finančních prostředků levnější a na jejich dokončení nečekáte déle jak 12 týdnů. Vše se odráží od náročnosti jednotlivých projektových dokumentací. Po uplynutí velmi krátké chvíle se před vámi objeví mimořádně kvalitní montovaný dům na míru vašim prostředkům.

 

Montovaný dům Hobbytec Helene

Montovaný dům Hobbytec modelové řady Helene je nabízen s dispozicí 6+1 a užitnou plochou okolo 122 metrů. Prostorná budova tak nabídne bezpočet míst k okamžitému odpočinku a načerpání nových sil. Je vhodný pro početněji zastoupenou rodinu, kde je třeba vytvořit hned několik oddělených místností pro vytvoření si vlastního světa.

Společnost Hobbytec upozorňuje, že s aktuálním projektem vytvořeným pro smysluplně uvažující klienty nelze udělat chybu. Jednotlivé místnosti a pozici stěn si lze bez jakéhokoliv problému poupravit i v pozdější fázi bydlení. Kompletní dodávka na klíč sebou přináší usazení na místo, upravené podlahové krytiny a obložený záchod s koupelnou.

Pro více informací navštivte internetové stránky zhotovitele na adrese www.hobbytec.cz