Objevujte společně s námi cestu za vitálnějším a zdravějším životem

Co tělu dáte, to vám vždy vrátí. Pokud se budete stravovat zdravě a dodáte tělu veškeré potřebné dávky živin a vitamínů, zvládnete i náročné dny snadněji a radostněji. Čerstvě připravené šťávy z ovoce a zeleniny jsou vaším klíčem ke zdravému životnímu stylu. Jejich konzumace je nesmírně důležitá nejen pro aktivně žijící sportovce ale i pro ty, kteří teprve hledají, co pro své zdraví mohou udělat. Čerstvé džusy ocení také ženy v těhotenství, kdy tělo vyžaduje zvýšené dávky kyseliny listové. Sklenka čerstvé ovovné šťávy přijde vhod i našim nejmenším a léto zdravé stravě přeje. Co může být lepšího, než čerstvá šťáva ze sezonního ovoce natrhaného doma na zahradě a připraveného ve vlastní kuchyni? Zásadním pomocníkem pro výrobu ovocných a zeleninových šťáv je samozřejmě i vhodný spotřebič. Je nespočet možností, jak z ovoce udělat lahodnou, tekutou, vitamínovou bombu. Přinášíme vám par ukázek.

 

Chcete spotřebič, který toho zvládne více:

Gorenje Power Blender víceúčelový mixér BPC2B

Oblíbené lahodné šťávy vyrobí snadno a rychle. Motor s 1 500 W maximálního výkonu a 30 000 otáčkami za minutu společně s čepelemi z nerezové oceli zajistí, že mixér rozemele a rozmixuje cokoliv, i ty nejtvrdší ingredience. Ovládací knoflík s LCD umožní velice jednoduchý výběr jednoho z 6 přednastavených programů (ovoce, zelenina, led, sójové mléko, ořechy, jemné). Na ovládacím panelu lze nastavit požadovaný čas a také rychlost. Designový dvoulitrový džbán z Tritanu (bez BPA) má vnitřní hrany ve tvaru čtverce, takže se obsah nesoustřeďuje ke stěnám nádoby, jako u běžných systémů, ale pohybuje se směrem ke středu a to k rotující čepeli. Velkou výhodou je i snadné čištění mixéru.

cena: 6 990 Kč

Pomocník na vše:

Gorenje kuchyňský robot SBR800HC

Chcete jeden přístroj na mletí kávy, tvorbu těsta, jemné strouhání nebo šlehání či hrubé krájení? Tak máte vybráno. Výkon motoru je 800 W o odolné nerezové čepele ho dělá zcela nedostižným. Zároveň je v ovládání jednoduchý. Stiskem tlačítka se spotřebič zapne a díky přehlednému a srozumitelnému LED displeji vše zvládnete za několik minut. Nádoba s odměrkou umožňuje přesné dávkování, vakuové nožičky zase dokonalou stabilitu.

cena: 3 990 Kč

Neztratí se v žádné kuchyni:

Gorenje Ruční mixér HBX603HC

Ruční mixér vám pomůže s mixováním či šleháním i hnětením. Samozřejmostí je sada příslušenství, která je po ruce kdykoliv připravená. Jeho výhodou je možnost mýt ho v myčce nádobí a obsluha vždy velice snadná. Vysoce kvalitní tříbodová čepel z nerezové oceli zpracuje veškeré suroviny velice rychle a efektivně. Rychlost si můžete nastavit podle potřeby a funkce Pulse se postará o jemné doladění mixovaného obsahu.

cena: 2 160 Kč

Smoothie , tak snadné to ještě nebylo:

Gorenje stolní mixér BSM600W

Mixujte pohodlně a bez námahy ovoce, zeleninu či mléčné koktejly. Skvěle se hodí zejména na přípravu zdravých, jemných a tak lahodné smoothie. Kdykoliv dostanete chuť na ovocný či zeleninový nápoj, stačí jen sáhnout po stolnim mixéru Gorenje. V horkých letních měsících určitě oceníte jeho schopnost drtit led. Provedení mixéru Gorenje v bílé barvě je univerzální a sedne do každé kuchyně. Tělo spotřebiče i dvě nádoby o objemu 0,6 litru jsou vyrobeny z velice odolného plastu bez obsahu zdraví škodlivého bisfenolu BPA. Bezpečnostní pulzní spínač vám pomůže s rozmixováním tvrdších přísad nebo ledových kostek, ale zároveň zajišťuje bezpečnost při běžném používání mixéru.

cena: 899 Kč