Poznejte charakter muže podle typu spodního prádla

Jaký asi je? Otázka, kterou si klade každá žena bezprostředně po seznámení s novým mužem. Málokterá však tuší, že některé povahové rysy úzce souvisí s výběrem spodního prádla. Takže buďte pozorná a všimněte si, jaký střih nejraději nosí. Pravděpodobně se vám díky tomu podaří uhádnout spousta důležitých detailů o jeho osobnosti.

Doby, kdy pánové nosili vesměs stejné spodní prádlo (obvykle pruhované trenýrky s nohavicemi až ke kolenům…) jsou naštěstí dávno pryč. Nyní si mohou vybrat z široké nabídky střihů – a zatímco někteří nedají dopustit na klasické slipy, jiní si na sebe nevezmou nic jiného než kvalitní české trenky Styx, případně pánské spodní prádlo 69 slam, které je proslulé hravým designem. Díky tomu bezpečně poznáte, s kým máte tu čest.

 

Nosí boxerky?

Muži, kteří své nádobíčko vměstnají do boxerek, o sebe obvykle dbají. Pečují o své vlasy i nehty, nebrání se novým módním trendům a vědí, jak sladit outfit. Většinou nemají problém s úklidem, jsou společensky založení a nemusí se jim vysvětlovat, že pánské ponožky do sandálů zkrátka nepatří. Ovšem pozor – někteří „boxerkoví“ chlapi mají sklon k metrosexualitě. Pokud začnete randit s právě takovým, budete se muset smířit s tím, že koupelna bude spíše jeho.

 

Nosí slipy?

Slipoví chlapi bývají inteligentní, pořádkumilovní, spolehliví a dochvilní. Někdy to však se svými puntičkářskými sklony přehánějí, což může být ve vztahu na škodu. Připravte se na to, že se mu budete muset přizpůsobit, protože jen málokdy přistoupí na vaši hru. Větší šanci máte u sebe doma, tam by se mohl alespoň na chvíli uklidnit.

 

Nosí trenýrky?

Milovníci trenek jsou proslulí svým gentlemanstvím. Bude o vás pečovat a nikdy vám nezapomene podržet dveře či odsunout židli. Jsou ohleduplní, mají rádi humor a pohodu, zpravidla neupřednostňují vlastní zájmy a partnerku rozmazlují. Být v páru s takovým člověkem je příjemné, ale v případě, že si uvědomí jednu podstatnou věc – starostlivost by měla mít své hranice. Musí vám dát prostor, jinak se z něj po čase zblázníte.

 

Nenosí nic?

Pánové preferující chození „na ostro“ jsou volnomyšlenkáři a dobrodruzi, kteří vyžadují volnost, a není jim po chuti příliš vážný vztah. Nechtějí se vázat, ale na druhou stranu s nimi zažijete nezapomenutelné chvilky plné zábavy a vzrušení. Typickým příkladem takového muže je Charlie Sheen. Chtěla byste někoho takového?