Zdravotní sestry pookřejí v pracovních oděvech Dickies

Většina zdravotních sester patří mezi vzdělané empatické bytosti. Jejich práce je více než náročná, bohužel, ne všeobecně uznávaná a ne dostatečně odměňovaná. Zdravotní sestra musí denně rozdat stovky léků, infuzních přípravků, vyplnit štosy papíru a odebrat nespočet vzorků. Zdravotní sestra po 12 hodinové službě odchází totálně vyčerpaná. Aby se zdravotním sestrám jejich náročná profese zvládala lépe, měly by pamatovat na dokonalou obuv pro zdravotníky a dokonalé pracovní oděvy Dickies.

 

Nakup v e-shopu nebo přímo na prodejně v Pardubicích

Obuv Scholl zdravotní a zdravotní obuv Santé, stejně jako pracovní oděvy Dickies však nejsou určené jen zdravotním sestrám, ale širokému zdravotnickému personálu. A je to právě TOTAL PROTECT s.r.o., který se zaměřuje na pracovní oděvy a pracovní obuv pro zdravotníky. Obuv pro zdravotníky i pracovní oděvy Dickies je možno objednávat v příslušném e-shopu, nebo je zakoupit přímo v prodejně, která se nachází v Pardubicích. Velmi ochotně a pečlivě tak se vám tam budou věnovat každý všední den. Zkuste se nejdříve vydat na virtuální prohlídku prodejny, a pak se rozhodněte, zda prodejnu navštívíte osobně, nebo rovnou učiníte objednávku přes e-shop.

 

Pracovní oděvy a obuv pro “bílé profese”

TOTAL PROTECT s.r.o. má ve své nabídce nejen pracovní obuv a pracovní oděvy pro zdravotnické profese. Zaměřuje se také na kuchařské rondony a další pracovní oděvy do kuchyně. Jeho doménou jsou prostě tak zvané „bílé profese“.

Stejně jako zdravotníci, musí i kuchaři čelit nebezpečnými cizorodými látkám, které by je mohly nějakým způsobem poškodit, poranit. U kuchařů je to třeba rozpálený olej, který může způsobit velmi nepříjemné popáleniny. Proto jsou pracovní oděvy do kuchyně, zejména kvalitní kuchařské rondony a číšníky naprosto nezbytné.