Každý si konečně může půjčit výhodně

Pokud si potřebujete půjčit, svůj krok si důkladně promyslete. Stále hodně lidí dělá tu chybu, že se si vezme půjčku u první banky nebo nebankovní instituce, na kterou narazí. Nedívá se na podmínky a potom hrubě nadává, že splácí moc a dlouho. Nezařaďte se do tohoto hloupého stáda. Přinášíme vám tip na půjčku, která vám bude vyhovovat. Její výhodné podmínky vás velmi mile představí.

 

Novinka na českém finančním trhu 

Do České republiky se totiž dostaly výhodné půjčky Ammado, které se těší velké oblibě například na Slovensku. Výjimečné jsou svými podmínkami, o kterých se nám dosud jen mohlo zdát. Posuďte sami – u půjček Ammado je možné získat velmi nízký roční úrok ve výši 9,8 %. Takovou nabídku prostě jinde nenajdete. Navíc – i vy máte možnost sdílet odkaz na oficiální stránky společnosti na sociální síti Facebook a díky tomu získat ještě příjemnější úrok.

 

Možnosti jsou velmi lákavé

Ammado půjčky mohou být ve výši 5 až krásných 400 tisíc korun. Na půjčky se nevztahuje žádný poplatek a budou vám poskytnuty bez toho, aniž byste museli ručit nemovitostí. Peníze tak můžete získat rychle a bez zbytečného papírování. Každý si také může zvolit dobu splácení. Ta se může pohybovat od jednoho roku a protáhnout ji lze až na sedm let. Potěší i možnost nechat si odložit 4 splátky. Kolik budete platit? Tak například – pokud si půjčíte 150 000 Kč, budete při úroku 9,8 % platit jen 1990 Kč, při půjčce 5 000 Kč můžete splácet třeba jen 290 Kč – celkem lákavá nabídka, že?

 

Kdo může půjčku získat?

Férová půjčka od Ammado je tu pro každého. Využít ji mohou zaměstnanci, živnostníci ale třeba i senioři či maminky na mateřské dovolené. Stačí jen jediné – na oficiálních stránkách společnosti vyplnit online žádost. Společnost se vám obratem ozve a domluví s vámi podmínky. Rychle a bez problémů!