Koupelnová zrcadla moderní doby mají osvětlení i rádio

Co si budeme povídat, mít v koupelně kulatý kousek zrcadla s plastovým rámem už je dlouhou dobu pasé. Trendy moderního bydlení stále více sázejí na pohodlí uživatelů a na uživatelsky přívětivé provedení. Přejete si koupelnová zrcadla s osvětlením, rádiem, hodinami nebo třeba 3D efektem?

 

Zrcadlo s možností měnit barvu i intenzitu světla

Každý si ráno přejeme se do společnosti vypravit v pohodlí a s klidem. Moderní koupelnová zrcadla nabízí mnoho možností, jak přispět k ranní pohodě. Například možnost pomocí dotykového spínače ovládat barvu či intenzitu osvětlení se jeví jako velmi příjemná, a to zejména během dlouhých chladných měsíců. Zvolit si příjemné osvětlení a dopřát očím pozvolný rozjezd, to je snem mnoha z nás.

 

Rádio vás naladí do pohody

Přejete si ráno vstávat při poslechu vašeho oblíbeného rádia? Chcete využít možnost se ihned po probuzení dozvědět všechny aktuální informace o dopravě nebo počasí? Nebo si dát pořádnou porci své oblíbené muziky? Zrcadlo s LED osvětlením nabízí i možnost mít na své ploše rádio, integrované hodiny a zobrazení data a času. Nikdy svůj čas nepřetáhnete a budete vstávat do pohody.

 

Do skříňky uložíte vše potřebné

Zrcadlové skříňky jsou další oblíbenou součástí každé koupelny. I zde je ale možné využívat LED osvětlení a postarat se o to, aby váš vzhled byl každé ráno přesně podle vašich představ. Zrcadlová skříňka s osvětlením nabízí dostatek prostoru pro všechny běžné potřeby, a také možnost využití instalované zásuvky. Oboustranná zrcadlová dvířka jsou samozřejmostí.

Přejete si do své koupelny nebo předsíně nainstalovat nejmodernější trend? Vsaďte na inovativní technologii zrcadla s osvětlením a 3D efektem. Prostorový efekt vytvořený pomocí svítících LED diod posune váš běžný zážitek ze zrcadla na novou úroveň.