55589800 - marble floor for background . tiled marble floor

Nechcete mít v obýváku kluziště? Čištění podlah Praha

Měli jsme se s přítelkyní stěhovat do společného podnájmu a bylo potřeba ho dát po původním majiteli trochu do pořádku. Jak jsme nakonec zjistili, bylo před námi té práce víc, než jsme si mysleli. Při první návštěvě jsme kvůli prvotní euforii zřejmě spoustu věcí přehlédli. Tou jednou zásadní věcí, byla i podlaha, která potřebovala opravdu důkladně vyčistit.

Přítelkyně se o to pokusila sama. Nakoupila si různé přípravky na čištění a o víkendu se do toho pustila. Odpoledne mi posílala fotky a chlubila se svým dílem a musím přiznat, že se opravdu snažila a podlaha trochu prokoukla. 100% to ovšem nebylo a její leštění mělo navíc i nepříjemné důsledky.

Když jsem se večer vrátil domů ze zápasu, chtěl jsem si potichu dojít pro něco k snědku do kuchyně a zalézt si na chvíli k televizi, tak abych přítelkyni nevzbudil. Jenže jsem po té naleštěné podlaze uklouzl, spadl na konferenční stolek a rozbil ho. Přítelkyně se celá vyděšená probudila a přiběhla za mnou do obýváku. Jenže jak běžela, tak se svezla po podlaze za mnou a narazila si ruku. Omlouvala se, že mi to zapomněla říct, že to trochu klouže. Prý trochu! Nakonec jsme se museli smát. Po zbytek noci jsme se ošetřovali a přemýšleli co s podlahou uděláme. Rozhodli jsme se, že raději zavoláme na čištění odborníky.

Na internetu jsme našli odkaz na firmu A SERVIS LIPKA., s.r.o., čištění podlah Praha,  Firma se zabývá, mimo jiné i čištěním podlah. Přijeli hned po víkendu a taky si po obýváku trochu zabruslili. Ocenili kvalitní práci mé přítelkyně a slíbili, že to dají do pořádku. Podlahu vyčistili, naprosto perfektně. To bychom sami opravdu nezvládli. Na vyčištěnou podlahu jsme si nechali nanést i vosk, který podlahu zakonzervoval. Podlaha se bude nejen dobře udržovat, ale bude navíc i protiskluzová a její životnost se značně prodlouží. A naše taky.

Firmě A SERVIS děkujeme za záchranu a doporučujeme ji dál!

Hloubkové, strojní, dezinfekční čištění, impregnace podlah Praha

A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění, tepování koberců Praha,  je úklidová firma specializující se na strojové čištění koberců a podlah. Ke své práci využívají kotoučový stroj Ghibli California, který zaručuje precizní a rovnoměrné vyčištění koberce, který nezpůsobí to, aby se po zaschnutí objevily fleky. HDR TS je chemie, která se před procesem kartáčování nechává několik minut působit na koberci. Chemie koberec vydezinfikuje a naváže na sebe nečistoty ze struktury koberce.

37975912 - carpet texture

Kotoučovým strojem se vše důkladně vykartáčuje na povrch a následně se odsaje vysoce výkonným třímotorovým vysavačem. Tak je koberec zbaven nečistot i vlhkosti. Je ale nutné nechat koberec ještě několik hodin mimo provoz, aby důkladně doschnul. Strojové čištění koberců se v mnoha případech a na přání zákazníka realizuje v provozovnách a obchodech po pracovní době, aby se nenarušil chod firem. Při velké rozloze koberce se provádí čištění ve skupinkách, aby byl ráno koberec připraven k použití.

Čištění a voskování podlah lze praktikovat na tyto podlahy: dlažby, linolea, plovoucí podlahy, nebo dřevěné podlahy. Na každý druh podlahy je speciální chemie, slabší nebo silnější. Vždy se začíná od nejslabší, protože není třeba hned začít agresivní chemií. Kotoučovým strojem se poté čistí nečistoty, které jsou hluboko ve spárách.

Pro komplexní servis podlah provádí A SERVIS hloubkové mytí, nano impregnaci, voskování, hydrofobní impregnaci, odstranění starých vosků, renovaci podlah, krystalizaci, generální hloubkové čištění plovoucích podlah, vinylových podlah, teraca, drátko betonových podlah, mramorových podlah, linolea, přírodních pískovcových dlažeb, marmolea, kameninových podlah, PVC, epoxidových podlah, esd stěrek, teracových podlah, dřevěných podlah, žulových dlažeb, epoxidových podlah a stěrek, zámkových dlažeb, průmyslových podlah, chemicky odolných podlah.

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat impregnací, nebo voskem. Vosk zaručí, že je podlaha chráněna před větším znečištěním a poškrábáním. Vosk je průmyslový polymer, který je pololesklý či matný, funguje také protiskluzově a bezpečně. Životnost vosku je 1 rok, po roce jej firma vymění tak, že se odstraní starý vosk a nanese nový. Nejen že se díky vosku podlahy tolik nešpiní, ale také jsou chráněny před nepříznivými vlivy okolí – déšť, písek, zanesení spár a jiného porušení.