Nejen pro bolavá záda

Masáž nemusí být jen ta sportovní, kterou všichni znají. Ta erotická má ještě něco navíc, pro co její popularita stále roste. Bílé ručníky a téměř sterilní prostředí nečekejte, naopak, erotická masáž probíhá v diskrétním a útulném prostředí s příjemnou atmosférou. Abyste si masáž co nejvíce vychutnali, je dobré se uvolnit a zapomenout na všechny starosti a povinnosti, které musíte řešit. Čím více se poddáte dotekům masérky, tím větší zážitek vás čeká. Masérka nepoužívá jen své ruce a prsty, ale celé tělo. Při masáži se věnuje celému vašemu tělu, a to včetně intimních partií. Erotická masáž pak většinou končí vaším vyvrcholením, samozřejmě jen pokud budete chtít. Ideální je tedy zahodit obavy i stud, s čímž pomůže i společná koupel nebo sprcha, při které se můžete vyptat na vše, co vás zajímá nebo čeho se obáváte.

 

Podle přání

Masérka je oblečená v sexy prádle nebo úplně nahá. Můžete se jí dotýkat i s ní mluvit, nebo zavřete oči a nechte pracovat fantazii. S masérkou se můžete domluvit, třeba pokud vám vadí doteky v určité oblasti. Masáží je více typů, kromě té klasické si můžete vybrat třeba relaxační tantra masáž nebo exotickou nuru masáž, při které masérka klouže po vašem těle tím svým. Na začátku masáže vás masérka nejdříve namaže voňavým olejem nebo, podle vybraného druhu masáže, mýdlovými bublinami z luxusního mýdla či kluzkým olejem. Pak už se můžete soustředit jen na samotnou masáž a užívat si, jak mizí stres i napětí.

Při erotické masáži si odpočine nejen vaše tělo, ale i mysl. Nevšední zážitek vám zlepší náladu, vyvolá úsměv na tváři a dobije energii.