Zdravé dárky k narozeninám

Happy birthday. Lámete si rok co rok hlavu tím, čím udělat radost svým nejbližším? Běháte marně pod obchodem a bloudíte mezi regály s nulovým výsledkem? Rádi byste darovali originální prezent a nevíte, kde ho pořídit? Poradíme, jak ohromit každého oslavence.

Narozeninový dárek by měl udělat radost, splnit přání, vykouzlit úsměv a být něčím prospěšný. Není lehké dostát všem kritériím a navíc být originální. Řešení ale existuje a ba co víc, je přímo na dosah.

Ani trochu tuctově nebude působit kytice sto rudých růží, ze kterých padne na zadek každá slečna a žena. V kombinaci s netradičním čokoládovým dortem, vytvořeným vytvořené z lahodných cake pops, politých čokoládou, se stanou letošní narozeniny nezapomenutelnými.

Na oslavě, ani párty nesmí chybět ovocno-čokoládová dekorace s příznačným názvem „Veselá oslava“.  Originální aranžmá je vhodné nejen jako dárek k výjimečné události, ale také jako občerstvení k okamžité konzumaci. Poutavý design delikatesy je jako stvořený jako odměna i pro nejrůznější soutěže.

Kombinace ovoce a čokolády potěší děti i dospělé. Celá rodina si báječně vychutná smyslný gastronomický zážitek. Sázkou na jistotu je výběr takového dárku, který umožní obdarovanému DUO zážitkový efekt. Srdcová krabice s červenými růžemi a Ferrero Rocher je zosobněním největších emocí a citů. Čerstvě řezané růže doplněné Ferrero Rocher jsou naaranžovány v luxusní krabici ve tvaru srdce. Dárek lze objednat online a kurýr jej doveze kamkoliv po celé České republice.

Dárky Frutiko mají nejenom styl, ale jejich hlavním benefitem je skutečnost, že jsou zdravé. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin.