Hledáte stylové lustry v netradičních variacích? Máme pro vás TIP!

Ačkoliv je v architektuře kladen stále větší důraz na doplňkové druhy osvětlení, listry mají stále své pevné místo. Měly by být centrálním druhem osvětlení ve všech místnostech v interiéru. A jako dominantní druh osvětlení je důležitý nejen způsob a intenzita produkovaného světla, ale také vzhled. Na lustruje totiž vidět ze všech částí místnosti. Stále větší procento domácností hledá lustry, pomocí kterých svému interiéru dodá nádech originality a osobitého vkusu. Jak a kde takové lustry najít? V dnešním článku vám dáme malý TIP.

Podívejte se do nabídky společnosti AV Interiéry

Společnost AV Interiéry je na našem trhu specialistou na stylový nábytek s opravdu originálním vzhledem. V sortimentu společnosti je možné najít zejména nábytek v koloniálním stylu přímo z exotických destinací, jako je Indie, Indonésie, Čína a dalších. Nechybí ale ani kvalitní český nebo italský nábytek. Aby byla nabídka vybavení opravdu omeletní pro zařízení celého interiéru, tak nechybí ani kategorie osvětlení. Zde tvoří hlavní kategorii lustry, ale nechybí ani stolní lampy, nástěnné lampy nebo vysoké stojící lampy. My se zaměříme na lustry a detailněji si představíme 2 konkrétní stylové druhy.

Industriální lustr MHDC115

Prvním lustrem z nabídky společnosti AV interiéry potěšíme především milovníky industriálního stylu a jednoduchého vzhledu. Industriální lustr MHDC115 má kovové tělo se známkami opotřebení a rzi. Jeho vzhled je navržen ve stylu starých průmyslových lamp, které bývaly dříve součástí všech firemních prostor. Do interiérů dokáže dodat teplou a hřejivou atmosféru a i přes svou jednodušší konstrukci se stane dominantou dané místnosti.

Stylový lustr v koloniálním stylu

Jestliže raději preferujete opravdu honosné závěsné lustry s několika svítidly a dekoracemi, můžeme doporučit lustr v koloniálním stylu s osmi žárovkami. Je vyroben v kovu v kombinaci s mnoha dekorativními sklíčky. Milovníci klasických lustrů v přepychovém stylu si ho jistě zamilují. Okamžitě upoutá pozornost každého, kdo vejde do místnosti.

Kompletní nabídku originálního osvětlení najdete na www.avinterieryshop.cz.