Turecko_Egejska_riviera_Bodrum_foto_zdroj_NeckermannCK

3 důvody pro dovolenou s cestovní kanceláří

Na dovolenou jezdíme rádi všichni. Způsob dopravy a zajištění pobytu si ale každý volí podle svého gusta. Valná většina lidí si zvykla využívat komplexních služeb cestovních kanceláří, ale někomu vyhovuje mít cestu i ubytování ve vlastní režii. S odborníky z Neckermann CK jsme vybrali 3 hlavní důvody, proč se vyplatí při dovolené využít služeb cestovní kanceláře.

 

 

1. Servis – Nemusím se o nic starat 

Hlavním důvodem, proč lidé sjednávají dovolenou přes cestovní kancelář, je propracovaný servis služeb. Ten obnáší zajištění všeho důležitého, co ke spokojené dovolené potřebujete. Od nabídky ubytování z prověřeného portfolia hotelů, přes zajištění bezpečné a spolehlivé dopravy až po služby česky mluvícího delegáta na místě po celou dobu pobytu. Právě poslední jmenovaná služba může znamenat v mnoha nepředvídatelných situacích velkou pomoc, protože delegát je člověk dobře se orientující v místních poměrech a jeho kontakty a znalost prostředí mohou mít cenu zlata.

 

Turecko_Egejska_riviera_Bodrum_foto_zdroj_NeckermannCK

 

2. Pojištění dovolené jako celku 

Komplexní pojištění patří mezi další klíčové výhody dovolené s cestovní kanceláří. „Nemusíte se totiž bát případných problémů během přepravy do cílové destinace nebo při pobytu v hotelu a máte jistotu pojištění dovolené jako celku, které by se vám samotným jen těžko podařilo zajistit,“ radí Udo Wichert, ředitel Neckermann CK. Cestovní kanceláře jsou ze zákona pojištěny a při možných problémech nemusíte mít strach o zajištění náhradního adekvátního bydlení nebo alternativního návratu domů při problémech dopravce. Nárok klienta na plnou kompenzaci své ztráty potvrzuje i Jan Papež, místopředseda Asociace cestovních kanceláří ČR. Proto se jistě vyplatí vsadit na prověřenou cestovní kancelář a neriskovat zbytečné starosti.

 

ilustracni_foto_NeckermannCK

 

3. Cena – Máte lepší kontrolu, na kolik vás dovolená vyjde. Většinou je levnější 

Výhodou dovolené s cestovní kanceláří je také pohodlná kontrola nákladů na dovolenou. „Zvláště při využití nabídky All inclusive se nemusíte bát, že by se vám náklady na místě nějak vymkly kontrole, protože vše potřebné máte zajištěné v hotelu v rámci konečné ceny,“ doplňuje Udo Wichert, Neckermann CK. Evidentním a snadno pochopitelným faktem plynoucím ze základů ekonomické teorie a praxe je také skutečnost, že cestovní kancelář si díky objemu poptávaných kapacit dokáže často, zejména u letních dovolených u moře, vyjednat lepší cenu hotelu i dopravy než jednotlivec. A tak i po započtení marže vychází pobyt levněji pro kancelář než pro jednotlivce.


Více na www.ckneckermann.cz