5 tipů, jak vybrat dárek pro muže

Vánoce se neúprosně blíží a nastává každoroční dilema, co dát příteli, manželovi nebo tatínkovi pod vánoční stromeček. Udělejte svým blízkým radost a zaměřte se na koníčky a zájmy. Inspirujte se tipy, jak vybrat ten nejlepší dárek.

1) Kutil

Pokud máte doma muže kutila, co neustále něco vyrábí a opravuje, nebo se baví tím, že tráví spoustu času při práci v dílně, tak není nic vhodnějšího než vybrat jakékoliv nářadí. Zkuste se projít po dílně a rozhlédnout se, co mu chybí. Nemusíte hned kupovat soustruh nebo frézu, ale třeba sada nových šroubováků nebo pilníků rozhodně udělá radost.

2) Kuchař

Motá se váš manžel v kuchyni více, než vy? Udělejte mu radost novým nádobím nebo originální pomůckou do kuchyně, ať už pro urychlení nebo pro usnadnění vaření. Zvolit můžete i nádobí z olivového dřeva, nebo kupte netradiční suroviny na vaření.

3) Milovník aut

Budete se divit, ale jsou muži, kteří mají více autokosmetiky pro svůj vůz, než žena v koupelně pro sebe.  Pokud je přesně tohle i váš případ, vyberte jako vánoční dárek novou sadu na voskování svého čtyřkolového miláčka a leštící utěrky.

4) Knihomol

Přemýšlíte nad dárkem pro muže a všimli jste si, že rád čte? Využijte toho a vyberte zajímavou knihu. Můžete to spojit s dalším konkrétním koníčkem a darovat tak třeba knihu o rybaření, nebo knihu zajímavostí o jeho oblíbeném destilátu.

5) Sportovec

Máte vedle sebe sportovce? Příhodným dárkem může být členství ve fitness klubu. Výhodou tohoto klubu je, že nabízí i wellness zónu, kde na vašeho partnera čeká příjemný odpočinek a relaxace po cvičení. Součástí členství je i možnost využít sálových lekcí, a to včetně širokého výběru aktivit. Od spinningu, přes jógu až po posilování středu těla.

Vězte, že se stačí jen rozhlédnout a s dárečky již nebudete mít více starostí a můžete se naplno ponořit do všech předvánočních radostí.