Appia Hotel – styl, romantika a naprostý klid pod Pražským hradem

Chcete si udělat romantický výlet do Prahy se vším všudy? Přemýšlíte, kde v Praze stylově ubytovat svoji návštěvu? Řešením může být Appia Hotel Residences – luxusní apartmánový hotel, který dýchá romantikou a historií. Najdete jej v klidném zákoutí, kam turisté nezabloudí, přesto přímo pod Pražským hradem.

 

 

 

V hotelu je k dispozici 21 stylově zařízených a nadstandardně vybavených pokojů Deluxe a apartmánů, které jsou přizpůsobeny jak pro krátkodobé, tak i dlouhodobé pobyty. Residence Appia Praha nabízí ubytování v několika typech apartmánů od 32 do 120 m2, s jednou až třemi prostornými obytnými místnostmi, vzdušnými ložnicemi a plně vybavenými kuchyňskými kouty.

 

Romantika zde dýchá ze všech koutů a zákoutí. Ať už jsou to samotné apartmány, klenuté chodby, starobylá snídaňová restaurace s unikátními střešními krovy či romantická zahrada s terasou. K dispozici je sauna a velké podzemní garáže – což je v této lokalitě spíše výjimka. Vedle pohodlného parkování lze také kdykoliv využít internet, wi-fi síť je totiž k dispozici zdarma v celém hotelu.

 

V lobby navíc najdete stálou expozici obrazů akademického malíře Svatopluka Sulka. Starobylou snídaňovou restauraci a několik pokojových apartmá s původními malbami lze také využít pro menší firemní, společenské a rodinné akce.

Appia Hotel Residences se nachází na kopci pod Pražským hradem, v sousedství velvyslanectví USA, v tiché zóně s minimálním městským ruchem a minimálním dopravním zatížením.

 

Vychutnejte si historii a romanitku Prahy stylově a naplno.

 

www.hhotels.cz

www.appiaresidencesprague.cz