Auto do každého dětského pokoje

Skoro každý kluk chce být jako svůj táta a chodit do práce a řídit auto. Na trhu existuje spousta hraček, které dětem umožní cítit se jako dospělý. A ten pocit mají děti opravdu moc rády.

Hračky, které dětem zprostředkují činnosti, díky kterým se cítí rovnocenně s dospělými, jsou velice oblíbené. Důkazem toho jsou panenky, hračky simulující pracovní prostředí a také auta. Ať už jsou to ta, do kterých, nebo na která, se dítě může posadit, nebo třeba auta na dálková ovládání. Dítě si hrou s nimi trénuje koordinaci, prostorové vnímání, motoriku a třeba i nějaké ty zásady bezpečnosti.

Malé i velké „závodníky“ určitě potěší a zabaví terénní auto na dálkové ovládání Orava RC-01, které umožňuje i jízdu v převrácené poloze. Favorita na vítězství z něj dělají 6,5“ nafukovací pneumatiky, které zaručí dokonalé pérování a odrazy s dokonale přilnavým dezénem pneumatik. S pohonem všech čtyř kol a silným motorem se vyšplhá na vysoké rampy a zvládne i překlopení o stěnu. Díky zabudované anténě může vyrazit i na delší výjezdy do nerovného terénu.

Auto se ovládá intuitivně joysticky na dálkovém ovládání a funguje na dobíjecí nikl-kadmiové baterie. Rady a tipy pro adrenalinovou jízdu a různé kousky se závodníci dozvědí z přiloženého návodu.

Prodává Orava za 1 699 Kč.

www.orava.eu