Bez jediné šupiny s Orava FS-48

Také uvažujete nad zařazením nějaké zdraví prospěšné potraviny do svého jídelníčku? Stále více z nás se začíná zamýšlet nad tím, co konzumuje. Díky stále oblíbenějšímu a rozšířenějšímu srovnávání různých oblíbených potravinových produktů víme, že ne za všechno, co nám chutná, nám náš organismus poděkuje. Čím více rozumíte složení různých potravinových produktů, tím náročnější je vybrat ty správné potraviny pro vás a vaši rodinu. Přece jenom každý z nás ví, že zdraví je to nejdůležitější a proto je dobré na něho myslet. A to nejen konzumací ovoce a zeleniny.

Pokud uvažujete o změně jídelníčku a jeho obohacení o nějakou zdraví prospěšnou potravinu, jednoznačně volte ryby. A pokud máte ve svém okolí nějakého rybáře, jste již jen kousek od pravidelného přísunu velice důležitých látek – bílkovin, jódu, vitamínů a rybího tuku, který je zdrojem omega-3 mastných kyselin. A pokud sami zvažujete vyzkoušení nového koníčku, vypravte se na ryby sami. Anebo se svou rodinou či přáteli. Nejen, že si užijete příjemné chvíle v přírodě, ale také si obstaráte lahůdku, kterou prospějete jak tělu, tak chuťovým pohárkům.

Tisk

Rybí maso je lahodné, ať už ho grilujete, pečete nebo dusíte. Jídla ze sladkovodních i mořských ryb chutnají výborně a našemu zdraví prospějí více než „těžké“ vepřové. Mnohé však od přípravy i čerstvě ulovených ryb odrazuje „piplavé“ zpracování. S elektrickou škrabkou na rybí šupiny Orava FS-48 to však zvládnete jednoduše, rychle a bezpečně. Touto škrabkou pohodlně oddělíte od kůže větší i menší šupiny. Bezpečnost zajistí jednak protiskluzová úpravu rukojeti a také bezpečnostní kryt na nože. Ani její údržby se nemusíte obávat. Čistí se snadno a je „pravou rukou“ na každém rybaření.

Prodává Orava za 1 199 Kč.

www.orava.eu