BIO Panenský ostropestřcový olej by vás rozhodně měl zajímat!

Lidské organismus potřebuje ke svému fungování řadu speciálních látek, které se do těla dostávají hlavně prostřednictvím stravy. Problém ale je, že jen málokdo z nás dává pozor na to, co jíme. Konzumujeme tučnou stravu a málo zeleniny a ovoce, takže se nám potřebných látek nedostává. Abyste tělu prospěli a dodali mu vše, co potřebuje, můžeme vsadit právě na BIO Panenský ostropestřcový olej. Proč právě on?

 

 

 

Obsahuje mnoho prospěšných látek

BIO Panenský ostropestřcový olej obsahuje celou řadu pro tělo prospěšných látek. Nachází se v něm například nenasycené omega-6 mastné kyseliny. Nejvýznamnější z nich je kyselina linolová. Tuto látku si lidské tělo neumí vyrobit samo, přesto je ale pro správné fungování organismu nezbytná. Kyselina totiž podporuje správnou funkci všech buněk v těle. BIO Panenský ostropestřcový olej obsahuje také vitamín E a fytosteroly, které přispívají k dobré regeneraci organismu. Díky kombinaci zmíněných látek BIO Panenský ostropestřcový olej příznivě ovlivňuje činnost srdce, posiluje také činnost mozku a současně podporuje obranyschopnost organismu.

 

Pomáhá i při nemocech

BIO Panenský ostropestřcový olej je vhodný i pro ty, kdo trpí například cukrovkou, lupénkou nebo mají problémy s imunitním systémem, protože posiluje odolnost buněk a přispívá i k odstraňování nebezpečných volných radikálů. Navíc dobře působí i na činnost jater a také posiluje funkce pokožky a sliznic.

 

Jak olej užívat?

Doporučená dávka je jedna polévková lžíce denně. Olej je také možné přidávat do tepelně neupravených pokrmů jako jsou saláty.

 

Najdete ho v nabídce na www.irel.eu