Reebok_realflex_optimal

Boty Reebok RealFlex pro komfort a zároveň maximální sportovní výkon

Všichni příznivci aktivního pohybu zpozorněte. Na český trh přichází zajímavá novinka – sportovní boty Reebok RealFlex, ve kterých budou vaše nohy i při náročném posilování nebo dlouhém běhu jako v bavlnce.

 

 

 

 

Reebok RealFlex přinášejí inspirativní spojení moderního designu s nejnovějšími technologiemi. Jsou speciálně vyvinuty právě pro jedince, kteří se věnují intenzivnímu tréninku v posilovně nebo náročnému běhu a díky propracovanému řešení nabízejí dokonale kontrolovaný přirozený pohyb spolu s luxusním pohodlím. Právě tato kombinace vám umožní soustředit se jen na svůj výkon.

 

Reebok_realflex_optimal

 

Tajemstvím úspěchu se skrývá v originální flexibilní podrážce se senzory, které podporují přirozený a pohodlný pohyb nohy. Každý ze 76 strategicky umístěných senzorů se nezávisle na ostatních přizpůsobuje povrchu a podporuje tak nohu tím nejlepším způsobem. Boty jsou díky použití speciálních materiálů velmi lehké a stávají se tak nedílnou součástí nohy, o které po chvíli ani nevíte.

 

Reebok_realflex_transition

 

Boty Reebok RealFlex ideálně doplňují nový fitness trend CrossFit, který propojuje základní prvky gymnastiky, atletiky a silového tréninku. Při CrossFitu běháte, skáčete i posilujete a kvalitní boty jako RealFlex pomohou zajistit větší stabilitu, komfort a maximální soustředění na stoprocentní výkon.

 

CrossFit_zdroj_foto_Reebok

 

Více informací najdete na www.reebok.cz a www.reebok-crossfit.cz