05470010

Buďte slyšet vždy a všude

Hledáte kvalitní techniku, která by dokázala vaše hlášení přenést i na velkou vzdálenost? Takové výrobky jsou dnes již běžně součástí mnoha firem, škol nebo obcí. Všude tam, kde potřebujete, aby vaše hlášení bylo slyšet opravdu dokonale, pomáhají venkovní reproduktory. Jestli i pro své potřeby musíte nakoupit reproduktory nebo pouze provést výměnu starých modelů za nové, můžete se spolehnout na internetový obchod Tipa.eu.

 

 

 

Tipa.eu nabízí reproduktory pro každé využití

Nabídka venkovních reproduktorů v internetovém obchodě Tipa.eu je velice pestrá. Můžete vybírat z reproduktorů, které jsou určeny pro různá využití. Venkovní reproduktory se liší svými tvary, velikostí i způsobem instalace. Jednu vlastnost mají ovšem společnou. Vždy se jedná o kvalitní a spolehlivé modely od prověřených výrobců. Všechny reproduktory jsou odolné proti povětrnostním podmínkám a můžete je v exteriéru užívat celoročně. Pokud se spolehnete při nákupu venkovních reproduktorů na Tipa.eu, budete slyšet vždy a všude.

 

0547001005470029   

 

 

Potřebujete zesílit plošné ozvučení?

Máte strach, že při instalaci plošného ozvučení nebude síla ozvučení dostačující? V takovém případě můžete využít kvalitní zesilovače. Zesilovače audio signálu také najdete v široce zastoupené v sortimentu internetového obchodu Tipa.eu. Jedná se o několik variant zesilovačů a nechybí ani zesilovače se silou 100V.

 

05520010

Potěší vás příznivé ceny u všech výrobků a nabízených modelů. Při objednávce zesilovače nad 1500Kč máte zdarma jeho poštovné.

 

Kompletní informace a nabídku produktů naleznete na www.tipa.eu.