1

Česká Kanada – luxusní chalupa s bazénem !

Náš TIP: Nový objekt v nabídce CA TIPPOBYT s označením C2-001. Mimořádně luxusní chalupa s venkovním vyhřívaným bazénem (8,5 x 4,5 x 1,4 m) a saunou

nedaleko od obce Dvoreček nacházející se cca 8 km východně od města Jindřichův Hradec. Objekt v klidném místě, centrum oblasti Česká Kanada. Součástí objektu je rozlehlá oplocená zahrada s parkovou úpravou, vlastním potůčkem, letní terasou, grilem a sklípkem poskytujícím dostatek soukromí. Okolní krásná příroda vybízí k turistice, cykloturistice a rybaření. Město Jindřichův Hradec je vzdálené 8 km, Telč 30 km a Třeboň 35 km.

V přízemí chalupy je velká společenská místnost s krbem, otevřeným ohništěm, barem s výčepním zařízením, vinotékou a LCD TV se satelitním příjmem. Dále plně vybavená kuchyně zahrnující sporák se sklokeramickou deskou, mikrovlnnou troubu, ledničku, kávovar, myčku a posezení. Součástí přízemí je samostatné WC, koupelna se sprchovým koutem a sauna. V patře jsou 4 pokoje. Dva pokoje mají oba po 2 lůžkách, další dva pokoje mají každý 2 ložnice se 2 lůžky. Jedna z ložnic v pokoji se 2 ložnicemi se nachází vždy v podkroví. Celkem tedy až 12 lůžek v 6ti ložnicích. V každém pokoji je LCD TV se satelitním příjmem a koupelna s hydromasážním koutem a WC. Vytápění chalupy je zajištěno centrálně krbovými kamny, případně elektrickým topením. V objektu je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu. U chalupy je vyhřívaný a zastřešený bazén (8,5 x 4,5 x 1,4 m), rozlehlá upravená zahrada s vlastním potůčkem, letní terasou a grilem. Součástí zahrady je i vinný sklípek, v zimním období může svahovitý terén sloužit sáňkařům. U chalupy je možnost zapůjčení čtyřkolek. Kryté parkování na vlastním parkovišti pod pergolou u objektu. Ubytovatel zde nebydlí.