České lázně jsou na podzim nejkrásnější

Co takhle podzimní pobyt v českých lázních? Rozhodně mají co nabídnout!

Také byste si nechali líbit slastný pobyt v lázních? Povalovat se u bazénu, číst si knížku, pak si zaskočit na masáž, zábal, zkrášlující koupel, nebo do sauny. A několikrát během dne toto kolečko zopakovat. Navnadili jsme vás? A co vám brání si takový pobyt dopřát?

 

Podzimní pobyty jsou v kursu

Příští týden jsou ve školách podzimní prázdniny. Co takhle si také vzít dovolenou, spojit ji se státním svátkem a někam vyrazit? Třeba právě do lázní? Ale dlouho se nerozmýšlejte. Lázeňské podzimní pobyty jdou na dračku a mohlo by se stát, že vámi vybraný lázeňský dům bude mít ve vámi zvoleném termínu plno.

 

Kam vyrazit?

Lázně můžete vybírat na základě dvou parametrů. Nebudete-li chtít daleko cestovat, zřejmě zvolíte ty, které máte v blízkosti svého bydliště. Problém ale nemusí být nějaký ten kilometr. Do většiny českých lázní pohodlně dojedete vlakem. A věřte, že české vlaky v současné době jsou na velmi dobré úrovni. Čisté, pohodlné, mnohdy i s občerstvením a připojením na internet.

 

Vybíráme lázeňský pobyt

Rádi byste se zahřáli? Pak by vás mohl zaujmout wellness pobyt na zahřátí, který mají ve svém portfoliu Lázně Karlovy Vary, konkrétně hotel Lafonte. V hotelové restauraci vás čeká káva a panáček Becherovka a v tamním wellness centru pak částečná aroma masáž, bylinný zábal zad, rašelinový zábal zad a vstup do privátní sauny a whirlpoolu.

 

All inclusive lázeňský pobyt

Velmi lákavý je však i all inclusive pobyt na 3 noci v Ensana Health Spa Hotelu Butterfly. Ten zase najdete v Mariánských Lázních. Na programu jsou samé příjemné věci. Spolu s neomezeným vstupem do bazénu a saunového světa vás tu také čeká v podstatě neomezená konzumace nealko nápojů, piva, vína, kávy a čaje. A spolu s ní snídaně, obědy a večeře formou bohatého švédského stolu. Zase to ale s tou konzumací nepřežeňte. Mohlo by se vám v bazénu či sauně udělat špatně.

Tak si to užijte!

1 thought on “České lázně jsou na podzim nejkrásnější

Comments are closed.