Čím se liší filtrovaná voda?

V našich podmínkách si většinou nemusíme s čistou vodou dělat starosti, jednoduše otočíme kohoutkem a teče nám z vodovodu. Přesto však chceme vodu ještě čistější a především chutnější, s čímž pomohou vodní filtry.

 

Čistá voda vždy a všude

Nejdůležitější věc pro život je voda. Možná zrovna vodě nepatří první myšlenka a napadnou nás jiné věci, bez vody však nepřežijeme ani týden. I proto se v kurzech přežití a školicích brožurách uvádí zajištění zdroje vody na prvním místě. Když naše tělo nemá dostatek vody, začne se projevovat dehydratace bolestí hlavy, únavou, malátností a později i špatným zásobováním kyslíkem. Trend zdravého způsobu života nás vrací právě k pití čisté vody od všech limonád, sladkých nápojů a šťáv plných konzervantů a chemických barviv. Ne vždy je voda z kohoutku chutná a navíc nás trápí pochyby, zda je opravdu dokonale čistá, když ji používáme i na praní a umývání. Skvělou chuť zajistí vodní filtry, které ve vodě ponechají látky prospěšné zdraví, ale zbaví ji nečistot a škodlivých látek. Na skvělou chuť kvalitní čisté vody si tak zvyknou i děti, které jsou často vybíravé a nedobrou vodu odmítají pít.

 

Filtr pro zdraví

Vápník, jód nebo hořčík a jiné prospěšné látky jsou ve filtrované vodě zachované, naopak ty škodlivé dokáže vodní filtr odstranit. Získáte tak vodu bez obsahu těžkých kovů, pesticidů, antibiotik či chloru a s výbornou chutí, takže už žádné sirupy a sladké limonády potřebovat nebudete. Upravenou vodu mohou pít už i děti od šesti měsíců a tak je vhodná pro celou rodinu. Filtry umí pomoci i v případě, že trpíte na suchou pokožku nebo různé ekzémy či alergie. Sprchový filtr vodu změkčuje a upravuje tak, aby byla vhodná i pro citlivou nebo dětskou pokožku. Po sprchování nebo koupeli už vás nebude trápit pocit suché a napnuté kůže.

Filtrovaná voda je pro naše zdraví velmi prospěšná, protože svému tělu dáváme to nejlepší a bez škodlivin. Proto nezapomínejte na pravidelný pitný režim, abyste předešli dehydrataci a zdravotním problémům.