Coverlock – speciální šicí stroj, se kterým povýšíte úroveň vašeho šití!

Šití, zašívání, úpravě oděvů či jejich opravování se tu a tam nevyhne žádná domácnost, a proto by součástí i té vaší měl být kvalitní šicí stroj, se kterým správa oblečení nebude povinnost, nýbrž radost! Šicích strojů je v dnešní době k dostání celá řada – některé se vyznačují pěkným vzhledem, jiné mají jako největší přednost snadné ovládání, další se pyšní spoustou ovládacích prvků. My pro vás máme zajímavý tip na šikovný šicí stroj, který v sobě hravě kloubí všechny pozitivní vlastnosti najednou – coverlock, aneb speciální šicí stroj, který se stane vaší neodmyslitelnou součástí!

Čím se coverlock liší od klasického šicího stroje?

Šicí stroj si dokáže vybavit úplně každý. Řekne-li se coverlock, mnoho z vás bude marně tápat v paměti, zda se s takto pojmenovaným strojem vůbec někdy setkali. A teď ruku na srdce – víte, o co se jedná, nebo jste v této oblasti nerozkoukaný nováček? Coverlock se od klasických strojů liší absencí rotačního či kyvného chapače – ten byl nahrazen tzv. kličkařem, díky kterému vzniká pružný steh – a právě tím je coverlock typický.

  • Coverlock Janome CPX 1000

Coverlock Janome CPX 1000 je velice šikovný stroj, který je snadný na údržbu i obsluhu a svým majitelům nabízí dokonalý 2 a 3 jehlový elastický steh. Jeho předností je silný motor, elektronický spouštěč či skvělá šicí rychlost, za zmínku určitě stojí i obrovský pracovní prostor, plně funkční a přitažlivý design i plynulá regulace délky stehu.

 7990

  • Coverlock Elna 444

Domácí coverlock Elna 444 se stane věrným společníkem každé svědomité hospodyňky. I v tomto případě nutno zmínit výkon motoru či příjemné, vestavěné osvětlení, díky kterému je jeho používání ještě o něco jednodušší. Coverlock se dále pyšní i zajímavým vzhledem, výbornou rychlostí či jednoduchým navlékáním jehel, které vás určitě potěší.