Ďáblova hra aneb na slovíčko o ruletě

Říká se jí Král kasina nebo také Ďáblova hra. Ano, řeč je o ruletě. Zajímá vás, proč se při ruletě nesmí jíst a pít nebo jak je to se spropitným pro krupiéra? A jak si vede ruleta v dnešní moderní době? Udělejte si čas a ponořte se do tajů této jedinečné hry v našem článku.

 

Perpetuum mobile jako cesta k úspěchu

Nebezpečná historie rulety začíná u amerického génia Blaise Pascala, a to už v roce 1645. Říká se, že ji vynalezl náhodou, když se snažil proniknout na kobylku slavnému perpetuum mobile, a později ji použil jako perfektní generátor náhodných čísel.

Historie rulety je také hojně rozebírána konspirátory. Věděli jste, že součet všech čísel na ruletě je 666, tedy tzv. Satanovo číslo? I proto se jí někdy říká Ďáblova hra. Během svého vývoje čelila řadě perzekucí, a stala se dokonce jakýmsi sladkým zakázaným ovocem pro všechny, kteří se chtěli „pobavit trochu jinak“!

 

Ruleta je ideální pro opatrné hráče

Existuje mnoho zaručených cest, jak vyzrát na ruletu. Vedle známého Martingale systému existuje i o něco méně riskantní d´Alembert systém rulety. Ten odvozuje výši vaší sázky od toho, zda jste v minulém kole vyhráli či prohráli a snaží se tak zvrátit váhy pravděpodobnosti na vaši stranu. D´Alembert systém rulety je oblíbený především mezi opatrnými hráči, kteří by si rádi něco málo vydělali, ale zároveň se maximálně vyhnuli tomu, aby v kasinu nechali celou svou výplatu.

 

U rulety je spropitné pro krupiéra samozřejmostí

Přijít k ruletovému stolu s jídlem nebo pitím je považováno za neslušné. Se spropitným pro krupiéra byste naopak měli počítat v každém případě (je tedy vhodné i při špatné sérii nechat pár posledních halířků mimo sázku). Některým hráčům však tato pravidla vadí a oblíbenou ruletu proti hrají raději on-line bez jakýchkoli omezení.

 

Dobrým příkladem je například

Premium European Roulette, která vychází vstříc všem hráčům, kteří si chtějí užívat luxusního hráčského prostředí, aniž by museli vytáhnout „paty z domu.“ Jak říká i tato recenze Premium European Roulette, potěší vás u ní především perfektní grafické zpracování a jednoduchost ovládání. S ní bude vaše zábava skutečně dokonalá.