Dámské boty Atos jsou pohodlné, hezké a především jde o typ obuvi barefoot

Také už jste přišli na chuť chůzi naboso, přestože před pár lety jste se s kroucením hlavy dívala na ty, kdo po městě chodí bosky? Možná takto chodíte na výletech nebo procházkách, protože město považujete za nečisté. Ať už naboso chodíte, nebo chcete mít boty, v nichž se bosé chůzi co nejvíce přiblížíte, budou se vám jistě líbit boty Atos. Mají protiskluzové podešve, jsou pružné, krásně lehké a mají autentický design ROCK SPRING.

 

Boty, které „kopou“ za vaše zdraví

Pokud si stále nejste jisti, zda a jaké boty ve stylu BAREFOOT vybrat, vězte, že obuv Atos patří už dva roky k nejprodávanějším v e-shopu rockspring.cz. Boty jsou nejen stylově a designově povedené, ale mají originální tenkou podešev ve stylu MINIMALIST, jež vám pomůže reaktivovat cit chodidel a dopomůže k obnově celkových pocitů těla tak, jako když chodíte často bosky bez obuvi.

Jakmile se v nich projdete, oceníte jejich širší přední část, která umožňuje přirozené roztažení prstů u nohou, aby mohlo dojít k ventilaci i stabilní citlivé chůzi při správném držení těla. Obuv byla testována tak, aby byla chůze co nejblíže pocitům naboso, tedy BAREFOOT.

 

Vyberte si z mnoha barevných provedení

Protože se naše sympatie k barvám mohou značně lišit, jsou boty Atos k dispozici v mnoha barevných variantách. Na své si přijdou milovníci výrazných sytých barev, ale i ti, kdo mají rádi decentní, nenápadné nebo přírodní barvy se zemitými tóny. Kolekce pro jaro 2022 je pestrá, určitě vás potěší, jak bohatý výběr přináší a i s jejím přispěním najdete tu správnou barevnou verzi.

Choďte i vy zdravě nejen naboso, ale i v obuvi. Boty Atos ve stylu BAREFOOT vám to umožní, ať už půjdete tam, kde nebudete chtít chodit zcela bosky, nebo bude zima na to, abyste se bez bot cítili komfortně.