Dárky, které poučí i pobaví

Máte doma malého přírodovědce nebo astronoma? Hledáte originální dárek, který by potěšil, pobavil a navíc dlouho vydrží? Pak se inspirujte našimi tipy. A mimochodem, obdarovaní určitě nemusí patřit jen mezi děti.

 

Fascinující mravenci a noční obloha

Mravenci fascinují snad každého, kdo se jen trochu zajímá o přírodu. Jejich složitá společenství v čele s královnou nemá ve světě hmyzu téměř obdoby. Nebylo by skvělé mít možnost pozorovat pilné mravenčí dělnice, kdykoliv si vzpomenete. ANTQUARIUM SUPER – MRAVENČÍ FARMA vám k tom udává jedinečnou příležitost. Stačí si nachytat mravence od stejného druhu a nerušeně se kochat tím, jak vykusují chodbičky do výživného gelu.

Každé nadšence do astrologie zase zcela jistě potěší FOSFORESKUJÍCÍ MAPA HVĚZDNÉ OBLOHY. Na mapě jsou názorně nakresleny i znamení zvěrokruhu spolu s jednoduchým popisem jejich typických vlastností. V noci se vás pokoj rozzáří jako opravdová hvězdná obloha.

Hvězdy si ale můžete přinést domů ještě blíž. PROJEKTOR OBLOHY STARLIGHT vám přinese vesmír až do domu. Už žádná nuda v pokojíčku, měsíc, hvězdy a planety budou díky němu opravdu všude. Projektor lze navíc použít jako milé usínací světýlko, které se samo vypne po 30 minutách.

Výstřižek

 

Zábavné a kreativní dárky

Máte-li rádi dárky trochu akčnější, určitě nesmíte zapomenout na evergreen všech gadgetů, kterým je SPRING – SKÁKAJÍCÍ PRUŽINA. Jé zábavné pozorovat, jak se neustále vlní, nebo sama chodí po schodech či po podlaze.

Nestačí ale povzbuzovat pouze mysl, i ruce (nejenom vašich dětí) se rády nechají zaměstnat nějakou zajímavou činností. Sada NAMALUJ SI POKLADNIČKU PRASÁTKO udělá radost každému malému i velkému výtvarníkovi. Porcelánová forma a šest speciálních barev umožní dotvořit si krásný dárek přesně podle osobního vkusu. A do vlastního prasátka se hned spoří mnohem lépe!

Výstřižek