Do Prahy za Adventem; vzhůru na výlet s noclehem

Předvánoční Praha láká na nákupy a adventní trhy turisty z celé republiky. Kouzelná atmosféra Starého města nemá v Česku konkurenci. Kdo nezažil vyzdobené Hradčany, Staromák, Václavák a neochutnal svářáček s trdelníkem pod rozsvícenou jedlí, o hodně přišel.

Plánujete cestu do Prahy a nevíte, kam složit hlavu? Nejste zastáncem drahého bydlení v hotelech a bojíte se, že nenaleznete volnou kapacitu? Máme pro vás řešení. Ubytování v Praze umí být komfortní, vkusné, dostupné a levné. Rezidence Topolová v Praze 10 je toho důkazem. Její cílovou skupinou jsou turisté, rodiny i jednotlivci.

 

Penzion je zárukou standardu

Multifunkční ubytovací zařízení disponuje několika typy ubytování. Hostel, penzion, apartmán i garsoniéry si najdou své nocležníky. Pro turisty se nejvíce hodí první dvě zmíněné. Hostel a penzion jsou určeny pro krátkodobé pobyty a liší se od sebe vybavením i cenou.

Penzion Praha nabízí svým hostům dvou a třílůžkové pokoje buňkového typu. Sociální zařízení je společné pro dva pokoje. Ve vybavení nechybí postele s úložným prostorem, včetně lůžkovin, polštářů a peřin, záclony a závěsy, šatní skříně, noční stolky, skleničky, hotelová mýdélka, ručníky. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. WC je samostatné.

 

Bydlení za „babku“

Ceny jsou více, než lidové. Cena za jedno lůžko startuje od částky 350 korun/osobu/noc. Rezidence má z hlediska turismu navíc ideální polohu. Leží 5 minut od stanice metra Skalka a 50 metrů od objektu je autobusová zastávka MHD. Logistický přístup k centru je odsud jako na dlani. Za 20 minut budete stát uprostřed Václaváku.

V penzionu je možné ubytování se zvířaty s doplatkem 65 Kč/noc. Toto ustanovení platí pro psy pouze do 12kg. V ceně ubytování není zahrnuté stravování. To ale není žádným „úbytkem na kráse“. V bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost, restaurace nevyjímaje.