Dopřejte si nejlevnější volání z mobilu a volejte za hubičku

Také sníte o levném volání? Naše země patří k jedné z nejdražších, co se ceny volání týče. Státy okolo nás platí za mobilní služby daleko méně. I když nám tyto nízké ceny slibovali již před lety, stále se nic moc neděje a velcí operátoři zneužívají faktu, že mobil dnes potřebuje každý a stále si tak účtují mnohem vyšší ceny, než je třeba. Přitom když jim začnete vyhrožovat odchodem, jsou okamžitě ochotni nabídnout Vám výhodnější tarif. Připadá Vám to jako férové jednání? Nemyslíte, že by bylo lepší najít někoho, kdo Vám výhodný tarif dokáže nabídnout ihned? V tom případě pro Vás máme dobrou zprávu. Přinášíme Vám operátora, který nabízí nejlevnější volání z mobilu.

 

Pokud už nechcete platit za mobilní služby tak vysoké částky, přidejte se k 3tonu a získejte volání, SMS i internet v mobilu za skutečně skvělé ceny. Vznikli proto, abychom našim zákazníkům splnili sny o výhodném volání a pomohli jim tak ušetřit nemalé peníze.

Šetřete na mobilních službách

Úspora se netýká pouze nejlevnějšího volání v mobilu v rámci ČR, ale také roamingu. Příchozí hovory máte v naprosté většině evropských zemí zcela zdarma. Odchozí hovory ze zahraničí Vám dokážeme poskytnout za skutečně bezkonkurenční ceny. Stejně tak i SMS, MMS a internet v mobilu.

Čím vším tedy vynikáme mezi konkurencí?

  • Velmi výhodné paušální i předplacené tarify
  • Pokrytí po celé ČR
  • Zákaznická podpora s vstřícným přístupem
  • Mobilní i pevný internet za bezkonkurenční ceny

Internet dnes spousta lidí využívá velmi intenzivně, ať už k práci, nebo k zábavě. Proto našim zákazníkům přinášíme mobilní internet i pevný internet (VDSL/ADSL) za ceny, které byste u konkurence jen těžko hledali.

Přestaňte platit za volání víc, než musíte a pořiďte si nejlevnější volání z mobilu od 3tonu.