E-stravenky lze uplatit na mnoha místech a jsou přínosem pro zaměstnance i HR

K nejpopulárnějším zaměstnaneckým benefitům, kterými se snaží zaměstnanci přilákat nové a kvalitní zaměstnance, ale i udržet si ty stávající a motivovat je k výkonům, patří stravenky. Ty běžné už v mnoha firmách nahradily e-stravenky. Mají mnoho předností, a to pro zaměstnavatele i zaměstnance.

 

Využijte nejflexibilnější e-stravenky u nás

Ze zákona je možné používat e-stravenky na nákup potravin nebo s nimi zaplatit v restauraci, pizzerii či jiném gastro zařízení, kde používají platební terminál. Pár výjimek najdete v Cafeterii. Cestou z práce si mohou uživatelé e-stravenek pohodlně nakupit v široké síti obchodů, jako např. Albert, Tesco, Billa, Globus, Kaufland, ale také online prodejce, jako třeba Košík.cz, Rohlík.cz nebo Wolt.com.

 

Vše na jedné kartě pro maximální pohodlí

Pro platby je vždy používána jedna karta. Takže ať už budete chtít platit e-stravenkami, nebo benefity použitelnými pro volnočasové aktivity, už nebude potřeba volit správný typ karty. Karta je důmyslně řešená, a tak sama ví, kdy zaplatí e-stravenkami a kdy je potřeba rozpočet na benefity.

 

Neomezená platnost e-stravenek

Dříve měly stravenky omezenou platnost, kterou bylo potřeba si hlídat, aby „nepropadly“. To tady nehrozí. Platnost e-stravenek se prodlužuje o 2 roky s každým náčtem. Při trvání pracovního poměru je tak platnost neomezená.

 

Hlídat zůstatek na kartě už nemusíte

Ke kartě Benefit Plus můžete připojit vaši soukromou platební kartu, čímž můžete hlídání zůstatku pustit z hlavy. Stejně tak si můžete ze své soukromé platební karty dobít kredit, a tak máte svůj rozpočet plně pod kontrolou.

Pokud se chcete přidat k těm, kteří používají e-stravenky od Benefit Plus, stačí vyplnit krátký formulář na profirmy.benefit-plus.cz. Pracovníci firmy se vám obratem ozvou.

4 thoughts on “E-stravenky lze uplatit na mnoha místech a jsou přínosem pro zaměstnance i HR

  1. I was very pleased to uncover this great site. I need to to thank you for ones time for this fantastic read!! I definitely appreciated every bit of it and I have you bookmarked to look at new information on your blog.

Comments are closed.