Efektní změna účesu snadno a rychle? Zkuste krepovačku

Každá žena chce při slavnostní příležitosti vypadat co nejlépe a právě styl a úprava vlasů tvoří více než polovinu celkového dojmu. Chcete mít úžasný a netradiční účes hotový za pár minut? Pak vás určitě potěší jednoduše ovladatelná multifunkční krepovačka na vlasy.

Slavnostní účes ve vlastní režii

Kvůli dokonalému účesu pro ty nejdůležitější chvíle už nemusíte ke kadeřnici. Vyrobit dokonalé vlny nebo perfektně rovný účes už zvládnete snadno sama, jen by ve vaší koupelně neměla chybět multifunkční krepovačka na vlasy First.

Moderní provedení krepovačky First zaručuje, že celý proces krepování nebo žehlení vlasů bude k vašim vlasům maximálně šetrný. Díky čtyřem vyměnitelným nástavcům můžete ze svých vlasů vytvořit tři druhy neodolatelných vln. Chcete změnu? Použijte poslední nástavec dejte svým vlasům rovný vzhled ve stylu Pulp Fiction.

Nástavce jsou potažené odolnou vrstvou a nechybí ani kontrolka dosažené teploty. Díky dvěma nabízeným velikostem můžete krepovačku koupit jak pro starší dceru tak i pro vás a vždy vám padne báječně do ruky.

Další skvělé tipy pro vlasový styling

Pro ležérní účes ve stylu hollywoodských hvězd spíše využijete Rotační kulmofén se dvěma směry navíjení a vyměnitelnými praktickými kartáči. Rotační kulmofén nabízí tři možnosti nastavení teploty stejně jako proud studeného vzduchu. Pro maximální pohodlí při kulmování vlasů nechybí ani funkce plynule regulace rychlosti rotace kartáče.

kulmPokud máte malou ručku neb toužíte po větší variabilitě vytvářených účesů, určitě sáhněte po kompaktním modelu Kulmofén s pěti nástavci First Austria. Jeho největší předností je velký výkon vměstnaný do malého těla ( v nejširším místě 4 cm v průměru).

Nenechte si ujít bonus při nákupu w e-shopu www.spotrebice-vitek.cz. Využijte záruku prodlouženou o jeden rok nad standardní záruku zdarma. Vyřeší zde za vás i případnou závadu – odvoz a zpětně doručení ze servisu máte zdarma. K tomu všemu připočítejte ještě nízké ceny, příznivé poštovné a nadstandardní záruku 2+1. Ještě stále váháte, kde na internetu nakoupit výhodně elektrické spotřebiče pro celou domácnost?