Éra digitálních úvěrových služeb je tu. Vyřiďte vše v klidu z domova

Digitální revoluci lze již delší dobu pozorovat ve všech odvětvích podnikání. Jinak tomu není ani v bankovním sektoru, který se snaží přiblížit svým zákazníkům skrze příjemné uživatelské prostředí a komunikaci online. Zájem o mobilní bankovnictví raketově roste a spotřebitelé příliš neprahnou po zákaznickém zážitku na pobočce své banky. Studie ukazují, že lidé mnohem raději vyřizují své finanční záležitosti v klidu a z pohodlí svého domova, než ve stresu před bankovním úředníkem.

 

Mobilní úvěrové služby

Vaše podnikání neběží podle představ, ale svému konceptu věříte a potřebujete jen rychle zvrátit aktuální stresový vývoj. Díky možnostem nových technologií jsou banky schopné reagovat v krátkém časovém horizontu a zhodnotit vaši žádost o úvěr během několika hodin. Nemusíte se obávat, že za vším stojí technologie, půjčku vždy posuzují kvalifikování pracovníci, kteří však mají k dispozici moderní online nástroje, čímž zbytečně schvalovací proces nezdržují. Tradiční banky v tomto ohledu trochu zaspaly dobu a zejména malí a střední podnikatelé hledají alternativy u nových institucí. V současné době totiž nejsou malé a střední podniky příliš schopny vyjednávat s konvenčními bankami o možnostech financování jejich podnikání, a proto se stále více častěji obracejí na nové poskytovatele. Čas je pro ně mnohdy rozhodujícím kritériem.

 

Mobilní banka? Možná brzy i u nás

Skupina Ferratum Group od svého založení v roce 2005 nabídla své služby ve 23 zemích po celém světě. Její konkurenční výhodou jsou rychlé a bezpečné úvěry jak pro domácnosti, tak zejména pro malé a střední podniky. Podání žádosti nezabere víc jak několik minut a nabídku obdržíte zpravidla do jednoho pracovního dne. Podnikatelé tak mohou získat prostředky až do výše 1,3 milionu korun během velmi krátké doby. Ve Švédsku, Norsku a Německu zahájili v nedávné době projekt mobilní banky, který nabízí příležitost využít možnosti digitální doby a ovládat své finance zcela ze svých zařízení. Otevření účtu během několika minut z domova, okamžité transakce po celé Evropě, multiměnová debetní karta, půjčky vyřízené ihned. To vše můžete zařídit z jakéhokoliv zařízení prakticky kdekoliv. V současné době se Ferratum Bank zaměřuje v České republice zejména na spotřebitelské úvěry a financování malých a středních podniků. Mobilní banku by ale zcela jistě ocenilo i mnoho českých podnikatelů, kteří vidí v éře digitalizace přínos pro své podnikání a především úsporu svého času.

 

O Ferratum Group:

Ferratum Group je mezinárodní poskytovatel mobilního bankovnictví a digitálních spotřebitelských a malých firemních úvěrů, distribuovaných a spravovaných mobilními zařízeními. Společnost Ferratum, která byla založena v roce 2005 a sídlí v Helsinkách ve Finsku, se rychle rozrostla do 25 zemí Evropy, Afriky, Jižní a Severní Ameriky a Asie a Tichomoří.

Jako průkopník v oblasti technologií digitálních a mobilních finančních služeb je společnost Ferratum v čele revoluce digitálního bankovnictví. Mobilní banka společnosti Ferratum, která byla uvedena v roce 2016, je inovativní platforma pro mobilní bankovnictví nabízející celou řadu bankovních služeb včetně digitálních plateb a převodů v reálném čase v rámci jedné aplikace. V současné době je k dispozici na pěti evropských trzích. V čele s jeho zakladatelem Jormou Jokelou má Ferratum přibližně 1,9 milionu aktivních a bývalých zákazníků, kteří mají nebo v minulosti měli jeden nebo více úvěrů (data k 31. prosinci 2017), z nichž více než 780 000 zákazníků má otevřený mobilní bankovní účet nebo aktivního zůstatek úvěru za posledních 12 měsíců.

V České Republice poskytuje společnost bankovní spotřebitelské úvěry pod značkou Ferratum Money a nově také podnikatelské úvěry pod značkou Ferratum Business.

Ferratum Group je vedena v Prime Standard Frankfurtské burzy cenných papírů pod symbolem „FRU“. Další informace naleznete na adrese www.ferratumgroup.com.