Exkluzivní kosmetika s obsahem zlata přináší super účinky!

Zlato je nejdražší kov světa, který udivuje svou krásou již po staletí. Jeho velmi pozitivní účinky v kosmetice byly objeveny poměrně nedávno a měly by zajímat každého, kdo chce dodat své pokožce to nejlepší. Kosmetika s obsahem zlata přináší totiž hned několik super účinků. Představujeme vám vybrané produkty.

 

 

 

 

MISSHA Prime 24K Gold Syn-Ake Cream

Tento vyživující krém obsahuje 3000 mikrogramů pravého 24 karátového zlata a peptid Syn-Ake, který je izolovaný z jedu asijského chrámového chřestýše. Díky těmto dvěma složkám umí krém dokonale vyhlazovat vrásky a zvyšovat elasticitu pokožky. Pokud ho budete používat denně, vaše pokožka bude velmi brzy krásná a pevná. Krém vyhlazuje hluboké i jemné vrásky.

 

MISSHA Prime 24K Gold Snail Cream

MISSHA Prime 24K Gold Snail Cream je regenerační krém se speciálním složením. Jeho obsah tvoří šnečí extrakt v kombinaci s částečkami 24 karátového zlata. Krém obsahuje celkem 10 gramů čistého 24 karátového zlata. Obsahuje také kolagen, extrakt ženšenu a extrakt z jeleního paroží. Díky jedinečné kombinaci posiluje celkový vzhled pokožky, výrazně ji regeneruje a tak omlazuje. Pokožce také dodává sílu a posiluje její obranyschopnost. Má i antibakteriální účinky. Při jeho pravidelném používání má pokožka zdravý a mladistvý vzhled.

 

 

MISSHA Prime 24K Gold Collagen Caviar Cream

Třetí specialitou je tento denní krém, který přináší neobvyklé a vysoce účinné složení. Obsahuje totiž kaviárový extrakt, dále přírodní kolagen a 24 karátové zlato. Tato kombinace dodává pleti krásu, vyživuje ji, zpevňuje a zároveň zvyšuje její obranyschopnost. Krém má také výrazné antibakteriální účinky.

 

Tyto krémy přináší na český trh korejská přírodní kosmetika MISSHA. Najdete je v nabídce na www.missha.cz spolu s další vysoce účinnou kosmetikou.