Saty_Sona_Hlavackova_PP

Exkluzivní svatební šaty

Přední módní návrhářka Soňa Hlaváčková nejraději šije svatební šaty a pro své zákaznice vytvořila již řadu exkluzivních modelů. Svatební modely Soni Hlaváčkové jsou na první pohled jasně rozpoznatelné díky propracovanému střihu a nápaditému provedení.

 

 

 

Jako materiály jsou používány nejlepší krajky, italské a francouzské hedvábí, broušené kameny a polodrahokamy či ruční výšivky. Šaty z dílny Soni Hlaváčkové dají vyniknout přednostem nevěsty a důmyslně kolem ní vytvoří jiskřivou atmosféru, pohrávající si se sexy křivkami, krásným zdobením a zdůrazněním osobnosti ženy.

Svatební den se v šatech Soni Hlaváčkové stane nezapomenutelným. Svěřit svůj oděvní look do rukou Soni Hlaváčkové, mohou i ostatní svatebčané jako družičky, rodiče snoubenců či ženich, který by měl svým oblečením kopírovat styl i provedení šatů své nastávající. Právě realizace celé svatby v rukou jedné návrhářky zajistí to nejlepší stylové sladění. Vaši vzpomínku tak nebude kazit žádný špatně oblečený svatebčan.

 

Saty_Sona_Hlavackova_PP

 

Řadu šatů z nové kolekce Soni Hlaváčkové nafotila i Andrea Heringhová, přítelkyně slovenského miliardáře Borise Kollára.

Luxusní šaty předváděné Andreou Heringhovou, které svým zpracováním a náročností, patří do kategorie Haute Couture, skrývají přes 70 metrů látky – převážně hedvábí, ruční krajky a jemného tylu. Šaty, které mají Soninu oblíbenou, od boků rozšířenou linii, s názvem „mořská panna“, jsou také zdobeny jednotlivými pírky a zářivými krystaly Swarovski. Celkové zpracování šatů zabralo více než 230 hodin ručních prací. Na šatech je téměř 4.000 broušených kamenů. Každý jeden krystal Swarovski je ručně vsazen do stříbrného úchopu a přišit na šaty.

 

Saty_Sona_Hlavackova

 

Tyto šaty snů jsou tím nejexkluzivnějším, co může nevěsta v naší zemi získat. Model vyhrál i soutěž Svatební šaty roku, kde získal cenu celého publika. Původně byly v šatech zasazeny diamanty a jejich cena se vyšplhala na 3,5 milionu korun. Pro běžné zapůjčení však byly diamanty vyměněny za přírodní zirkony s briliantovým brusem a cena šatů je i tak oslňující – 500.000 korun.

Svatební šaty si lze také zapůjčit. Nevěsty si je mohou obléknout jen za zlomek ceny. Půjčovné je stanoveno na pouhých 30.000 korun. Počet zápůjček je omezen, takže šanci obléknout si je, bude mít jen několik nevěst.

Modely Soni Hlaváčkové můžete vídat i na řadě českých celebrit. Spolupracuje například s Agátou Hanychovou, Gábinou Partyšovou, Janou Doleželovou, Sandrou Pogodovou, Terezou Kostkovou a řadou dalších.