Foukaná izolace je pro zateplení stropů půd nejúčinnější metodou

Přemýšlíte, kde mají budovy největší nedostatky v tepelně-izolační oblasti? V drtivé většině případů se jedná o stropy a půdy. Dříve se nezateplení těchto prostor nekladl takový důraz, což byla pro objekty chyba. Stropy totiž dokáže unikat z místnosti podstatné množství tepla. V dnešním článku si představíme jednu z nejefektivnějších metod technologií, jak těmto tepelným únikům účinně zabránit. Popíšeme si foukané izolace.

Představíme podrobněji materiál Magarelax

Foukané izolace Magmarelax jsou pro zateplení stropů a půd nejúčinnějším produktem na českém trhu. Využity mohou být na rodinných domech, rekreačních objektech, bytových domech i v komerčním průmyslu. Nevadí jim ani složité konstrukce střech nebo špatně přístupná místa. Foukané izolace vytvoří na každé půdě ideálně rovnou vrstvu izolačního materiálu bez mezer, kterými by mohlo unikat teplo.

První, čistě ekologický materiál

Při výrobě a vývoji foukaných izolací je důležité dosáhnout maximálních izolačních hodnot, ale také myslet na ekologický dopad vyvíjených materiálů. V roce 2010 byla do sortimentu Magmarelax zařazena také izolace Magmarelax® ECO. Ta je unikátní tím, že její výroba probíhá z čistých skelných vláken. V celé Evropě se jedná o první ekologický materiál pro volné foukání. Směs materiálu je zcela bez příměsí na bázi ropy. Navíc má čistě bílou barvu.

IP Izolace Polná – Jediný specialista na izolace Magmarelax

Specializovaných společností na dodávku a realizace zateplení půd pomocí foukaných izolací je v dnešní době několik. Jednotlivé firmy využívají odlišné materiály, a ty mají zcela logicky odlišnou účinnost. Jedinou společností na trhu, která k zateplení využívá materiál Magmarelax je firma IP Izolace Polná. Na zateplení, pomocí foukaných izolací se tato společnost specializuje již od roku 1995, tedy od doby svého založení.

Detailní informace o firmě materiálu najdete na www.magmarelax.cz.