311020081064c.jpg

Gastronomické vybavení pro vaše spokojené podnikání

Špičkové vybavení a příjemný personál je základním předpokladem úspěšného fungování podniku. S výběrem personálu vám nepomůže, ale s výběrem zařízení pro gastronomii ano!

 

 

Seženete vše, co potřebujete

Sehnat špičkové gastronomické zařízení může být někdy velké trápení. Existuje ale i cesta, jak se problémům s nákupem vybavení pro gastronomii vyhnout. Stačí, pokud si budete pamatovat název specializovaného internetového obchodu gastrotechnik.cz, protože zde najdete vše, co pro provoz gastronomického zařízení potřebujete. V tomto jedinečném e-shopu mají více než 7000 kusů položek skladem – co chtít víc.

 

   

 

Pěkně seřazeno

Cukrárna, kavárna, restaurace, bar…každý podnik je jiný, a proto vyžaduje i jiné vybavení. Vše v pohodě na gastrotechnik.cz objevíte, zboží je totiž řazeno do jednotlivých přehledných kategorií. V nabídce jsou například chladící vitríny v různých provedeních. Seženete zde chladící vitríny do obchodů ale například i chladící vitríny do kaváren, ve kterých můžete prezentovat a skladovat dortíky. V nabídce jsou i praktické stolní chladící vitríny nebo speciální cukrářské vitríny. Samozřejmě zde najdete  kategorii mrazící technika.

 

Je libo něco jiného?

V sortimentu najdete například i veškeré gastronomické vybavení pro pizzerie – jedná se o kategorii pizza program. Vybírat můžete pizza pec, hnětače, speciální lisy na těsto a nechybí ani pizza lopata. Na gastrotechnik.cz na vás čeká i špičková barová a výčepní technika a mnoho dalšího.

 

Gastrobazar pro chytrý nákup

Pro všechny je připraven také Gastro bazar, ve kterém najdete repasovanou techniku za skvělou cenu. Pokud potřebujete ušetřit, je tato kategorie určena právě pro vás!

 

Gastronomické vybavení hledejte na www.gastrotechnik.cz.