Gel laky a jak na ně

Pokud nemáte své přírodní nehty příliš pevné, pokud se vám ohýbají a máte strach, zatěžovat je dalšími zbytečnými lepidly, sáhněte po gel laku. Gel laky jsou skvělou náhražkou běžných gelovek. Díky gel lakům na nehty snadno docílíte krásného lesku a pevnosti vašich nehtů. Aby vám gel lak na vašich nehtech dobře držel a nezačal se brzy slupovat, je třeba dodržet při jeho aplikaci určitý postup.

 

Postup při aplikaci gel laku

V prvé řadě ošetřete nehtovou kůžičku a vlastní nehty řádně očistěte odlakovačem, aby gel lak dostatečně přilnul k vašemu nehtu. Dodržíte-li tento postup, nehtová modeláž vám vydrží i několik týdnů, aniž by došlo k olupování. Nyní si nachystejte základní gel lak, barevný gel lak a UV lampu na nehty na jejich vytvrzení.

  • Jakmile nanesete první bezbarvý gel lak, je třeba nechat ho zaschnout v UV lampě.
  • Následně naneste některé z barevných gel laků a opět ho nechte pěkně upéct v UV lampě na nehty.
  • Nakonec je dobré každý nehet očistit vatou s cleanerem. Nehty tak získají krásný lesk.

Tak co říkáte, že je to jednoduché? Při troše cviku zvládnete mít krásné nehty za půlhodinku.

Gel laky mají navíc jednu obrovskou výhodu. I když se rozhodnete nanést tři nebo více vrstev, určitě vám to nebude trvat tak dlouho, jako u obyčejných laků na nehty. Nebudete totiž muset čekat spoustu minut na pořádné zaschnutí. Další krok můžete udělat mnohem dříve. V současné době existuje již spousta barevných odstínů gel laků, některé obsahují i pořádnou nálož třpytek. Možná se zhlédnete v metalických odstínech a docílíte krásného odlesku.

 

Navštivte Ráj nehtů

Dnešní článek jsme z velké části věnovali gel lakům a jejich aplikaci. V e-shopu rajnehtu.cz na vás čekají také kosmetické kufříky, lak na nehty Opi, brusky na nehty, razítka na nehty, zdobení nehtů, šablony na nehty, sady na akrylové nehty a další. V Ráji nehtů najdete prakticky vše, co pro modelaz nehtu budete potřebovat.