Golfové termo prádlo

V chladnějším počasí oceníme každého pomocníka a prostředek, který by nás mohl zahřát. Ne jinak je tomu i u hraní golfu ve větrném nebo deštivém počasí, kdy se ale hry vzdávat nechceme. Díky golfovému termo prádlu se budete moci skvěle soustředit na hru, nepocítíte žádný chlad a můžete se spolehnout, že budete v teple. Jak ale termo prádlo vybrat a na co se soustředit?

 

Pánské golfové termo prádlo

Kvalitní termo prádlo se hodí na jakýkoliv venkovní sport nebo procházku při chladnějším počasí. Pokud ani vám při hraní golfu nestačí golfové tričko, svetr nebo mikina a golfová bunda, můžete se spolehnout na termo prádlo. Vybrat si můžete z mnoha barevných provedení golfových kalhot i golfového trička s dlouhým rukávem se stojáčkem i bez. Kvalitní pánské golfové termo prádlo nabízí například značky Peak Performance, FootJoy, Adidas nebo Puma.

Termo prádlo si vybírejte tak, aby vám nebyly rukávy ani nohavice krátké. Termo prádlo vám musí přiléhat k tělu, ne jej však škrtit! Na některých modelech termo prádla se nachází kompresní místa, která zajistí, že vám prádlo dobře padne a bude vás stimulovat. Toto speciální prádlo je prodyšné a dobře odvádí pot pryč od těla. Při vášnivé hře vás tak nikde nebude nic studit nebo jinak obtěžovat. Navíc má termo prádlo UV ochranu a velmi dobře umístěny švy tak, aby vás nikde netlačily nebo neškrábaly. S kvalitním golfovým termo prádlem si můžete užívat pohodlnou hru bez jakýchkoliv problémů. Na golfové termo prádlo si pak stačí obléct golfové kalhoty, golfový svetr a bundu a můžete vyrazit na hřiště!

Dámské golfové termo prádlo

Díky jedinečnému zpracování vláken nabízí dámské golfové termo prádlo i ženám maximální komfort a ochranu před chladnem. Díky příjemným švům, které netlačí a měkkému materiálu nebudou mít ani dámy jakýkoliv problém při nošení speciálního prádla. Je známo, že ženy rády kombinují kousky, aby k sobě ladily, i když nepůjdou vidět. Právě proto golfové značky termo prádla nabízí velkou škálu barev od černé, přes bílou a samozřejmě růžovou. Vybrat si můžete i střih termo trička se stojáčkem nebo bez či se zipem. Termo prádlo vás příjemně obepne a zajistí, abyste v jakékoliv situaci zůstali v suchu a pohodlí. Díky mnoha barvám lze k dámskému termo prádlu sladit i dámská golfová trička, mikiny nebo kalhoty a šortky. Pokud si tedy potrpíte na golfovou módu, vybírejte si termo prádlo u kvalitních značek Galvin Green, Adidas, FootJoy nebo Peak Performance.

Nevystavujte se zbytečně riziku nachladnutí během hry a rozšiřte vaše golfové vybavení o termo prádlo, na které se můžete spolehnout!