Herkules tyčinka s mizející barvou

Školní výuka před několika dny započala a po prvním oťukání se pozvolna rozjíždí do závratného tempa, kterého budou snad ušetřeni jen úplní benjamínci z prvních tříd. Nakonec ani nezáleží na tom, do jaké třídy vaše děti chodí, ale jestli mají opravdu vše, co ve škole ve skutečnosti potřebují. Na penál se standardním vybavením zapomene asi málo kdo. Stejně tak na přezůvky nebo nový dokonale padnoucí batoh. Vedle těchto zásadních věcí a s nárůstem výukových hodin s technickým zaměřením se zde však otevírá i prostor pro méně používané leč důležité pomůcky. Do tohoto minoritního segmentu patří například i univerzální tyčinka Herkules, která je přímo uzpůsobená pro práci ve školních hodinách.

Herkules pro ruční práce

Univerzální tyčinka Herkules je vhodná pro děti ve školních lavicích zaměřující se na ruční práce či vytváření jednoduchých papírových prezentací. Velkou výhodou této dokonalé pomůcky k lepení je obarvená stopa na povrchu po použití, která během několika okamžiků zcela zmizí.

Po lepidlu tedy nezůstane žádná viditelná známka a zároveň přesně víte, kam jste lepidlo nanesli. Tím pádem předejdete zbytečnému nanesení mimo požadované pole a tím v konečném důsledku ušetříte z důvodu zamezení zbytečného plýtvání.

Herkules lepidlo vhodné pro děti

Univerzální lepidlo Herkules je vhodné pro pravidelné používání. Navíc se nemusíte obávat nechávat děti bez dozoru. Jde o mimořádně bezpečnou pomůcku, kterou si děti ihned zamilují pro snadnou manipulaci a zacházení.

Tyčinka pracuje na velmi jednoduchém principu výsuvné lepící části. Díky této technologii se přesně trefíte na požadované místo určené k lepení. Pro delší životnost zakoupené tyčinky má lepidlo k dispozici uzávěr, který jej chrání před vysycháním. Tyčinka se hodí jak k lepení papíru, tak i tkanin. korku a ostatních savých materiálů.