domek

Hip hop pro Lesní školku

Benefiční představení Prago Union pomáhá dobudovat zázemí pro Lesní klub Pramínek.

Benefiční představení Prago Union pomáhá dobudovat zázemí pro Lesní klub Pramínek

 

 

 

Hiphopová kapela Prago Union podpoří benefičním koncertem dostavbu zázemí pro děti Lesního klubu Pramínek. Čerství držitelé Anděla v kategorii Hip hop zahrají bez nároku na honorář v pondělí 28. listopadu od 19 hodin v Městském kulturním středisku Říčany – U labutě. Výtěžek bude věnován na dostavbu zázemí Lesního klubu Pramínek, slaměno-hliněného domku na louce u Říčanské hájovny. Na benefičním večeru bude dále k vidění krátké divadelní představení souboru ‚Squadra sua‘. Zajímavým prvkem benefice je fakt, že Radim Výchopeň z Prago Union livě band a Robert Janč ze souboru ‚Squadra sua‘ jsou zároveň lektory Lesního klubu Pramínek.

Lesní klub Pramínek je projektem Ekocentra Říčany inspirovaným lesní mateřskou školkou a nabízí předškolní vzdělávání v prostředí lesa dětem od 3 do 7 let. Na začátku srpna začala výstavba slaměno-hliněného domku, jenž zde bude sloužit jako zázemí pro děti. Stavba vznikající hlavně díky dobrovolné práci a darům rodičů, podporovatelů a firem je v tuto chvíli před dokončením.

domek

Benefiční koncert se bude konat v pondělí 28. listopadu v 19 hodin v Městském kulturním středisku Říčany – U labutě a kapela Prago Union livě band vystoupí ve své plné koncertní sestavě bez nároku na honorář. Následovat bude krátké divadelní představení dvojice ‚Squadra sua‘.

Minimální vstupné je 150 Kč a horní hranice není stanovena.

 

Lesní klub Pramínek kromě předškolního vzdělávání organizuje také lesní rodinná dopoledne, kroužky, tvořivé dílny, workshopy a další akce.

Více na www.lesniklubpraminek.cz, www.pragounion.cz