46058507 - cute little ginger kitten wearing warm knitted sweater is sitting on white carpet, top view point

Hledáte kvalitní čištění koberců? U „Čištění Praha 10“ jste na správné adrese

Dlouhodobá a výrazná úspěšnost čištění koberců společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o., tlakové čištění koberců Praha 10, jednoznačně vyplývá z velmi efektivní a kvalitní úklidové činnosti nejen na našem trhu služeb, ale i na velmi náročných trzích v Rakousku, v Německu a na Slovensku.

Naše firma, díky progresivnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí, disponuje špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

Díky tomu dokážeme splnit požadavky našich zákazníků ve všech ohledech. Potom, že by Vám po čištění na koberci zůstaly nežádoucí fleky, se nemusíte obávat, protože toto způsobuje extrakční metoda čištění, kterou my koberce nečistíme. Již mnohokrát se nám stalo, že nám volali zoufalí klienti, že jim po čištění koberců od jiné firmy zůstaly fleky. Když jsme se jich zeptali, o jakou metodu šlo, řekli, že šlo právě o extrakční metodu čištění. Proto ji nikomu z klientů nedoporučujeme, jedná se o velmi zastaralou metodu, která koberec kvalitně nevyčistí.

My využíváme kvalitní strojovou kotoučovou metodu čištění, která spolehlivě vyčistí veškeré nečistoty a i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Proto má naše služba čištění koberců Praha u zákazníků takový úspěch. Kromě této služby poskytujeme i čištění a voskování podlah, mytí oken a výloh, odstraňování plísně a graffiti, zkrátka vše, na co jsou potřeba skuteční specialisté. Proto nás neváhejte kontaktovat, s jakýmkoli vaším úklidovým problémem Vám rádi pomůžeme.

Okna lesklá jako zrcadlo? Pro „Výškové práce Praha 10“ je to hračka

Z jedné strany našeho domu máme louku a z druhé strany les. Lokalita to je to krásná, ale na udržování čistoty oken už to taková hitparáda není. Nejhorší je to na jaře, to mám pocit, že okna můžu umývat pořád, ale stejně jsou pořád plné pylu a všeho možného. Nakonec mi manžel navrhl, ať si na to najmeme úklidovou firmu. Přišlo mi to jako dobrý nápad, protože já jsem s tím dělala pořád něco a nemělo to zrovna kýžený efekt.

15165430 - housework with red squeegee for glass, window cleaning

Tak jsem si na internetu našla úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové práce, mytí oken Praha 10, která měla nejlepší reference. A jsem s nimi maximálně spokojená. Zaměstnanci byli hrozně milí, a práce odvedli skvěle. Okna se leskla jako zrcadlo.

A všechno nejlepší na tom bylo to, že nám na okna dali i impregnaci, po které se špína na oknech už prakticky neusazuje. Všechno se totiž dá potom spláchnout pouhým proudem vody, takže mě mytí oken už nestojí vůbec žádnou námahu. Domluva s nimi byla bezproblémová a všechno proběhlo jako na drátkách. A to ke všemu za slušnou cenu. A protože jsme s manželem velmi spokojeni a jejich službu mytí oken Brno určitě využijeme i v budoucnu.

I když jsem víc než přesvědčená, že to s jejich impregnací hodně dlouho nebude potřeba. Takže jestli poptáváte mytí oken, zaručeně se obraťte na tuto firmu, protože vám okna umyjí k dokonalosti. Navíc nabízí i jiné služby jako čištění podlah, koberců, odstranění plísně atd, takže ať budete potřebovat jakoukoli službu z úklidového servisu, jsem si jistá, že obrátit se na A SERVIS bude nejlepší možnou volbou, protože je už vyzkoušeli i naši známý, konkrétně čištění koberců, a taky si je nemohli vynachválit.