Hledáte kvalitní LED televizi? Máme pro vás TIP!

V současné době je na trhu možné vybírat hned 3 různé technologie televizorů. Jedná se o LCD televizory, plazmové televizory a televizory s technologií LED. Každý druh má své přednosti i mírné nedostatky. Doposud nejnovějším modelem jsou však LED televizory, ale i přes svou relativně krátkou dobu na trhu už si získávají u zákazníků velkou oblibu. Pomalu ale jistě se stávají nejvyhledávanějším druhem. Hledáte také tu správnou LED televizi? Máme pro vás jeden TIP.

 

V čem jsou vlastně přednosti LED televizí?

Nejprve si popíšeme, na jakém principu vlastně LED televize fungují a zjistíme, proč je v současnosti jejich obliba tak vysoká. Technologie zobrazení obrazu je stejná, jako u LCD televizorů, tedy tvořená tekutými krystaly. Změněn je však systém podsvícení těchto krystalů, využíváno je LED podsvícení. Právě LED podsvícení obrazu má ale významný vliv hned na několik velmi důležitých faktorů. Především se jedná o větší ostrost obrazu, rychlejší změnu barev a celkově je obraz příjemnější pro lidské oko.

DFDF

Příklad vysoce kvalitní LED TV

Nyní si představíme konkrétní příklad toho, jak má vypadat opravdu kvalitní LED televize v současnosti, která dokáže splnit kritéria pro většinu uživatelů. Jedná se o model Samsung UE48H6200. Tato televize disponuje rozlišením 1920 x 1080, tedy Full HD a velikost úhlopříčky obrazovky je 48 palců. Tyto velikost je pro většinu domácností ideální. Kromě vysoké kvality obrazu a mnoha užitečných funkcí jistě oceníte i velmi levný provoz tohoto modelu. Odhadované náklady na jeden rok jsou jen 310Kč.

 

Najděte si u specialistů detailní informace

Pokud byste o tomto modelu chtěli znát detailní informace, stačí navštívit specializovaného elektro prodejce. V kamenné prodejně nebo i na internetu. Opravdu detailní informace o televizi Samsung UE48H6200 poskytuje například specializovaný elektroprodejce Michael Plaza. Tento prodejce navíc nabízí i velmi nízkou prodejní cenu, společně s mnoha bonusy.

Stačí se podívat přímo na www.michaelplaza.cz.