zabradli-na-balkony4

Hliníkové zábradlí šetří peníze i čas

Ať už se staví rodinný dům či developerský projekt, tak za všech okolností se kouká na výstavbovou cenu. Rozpočet je vždy nahodilý a mnohdy překročí svou mez. To zpomaluje celkovou realizaci, proto je hliníkové zábradlí natolik oblíbené mezi širokou klientelou. Opravdu kvalitní naleznete na alzabradli.

 

 

 

Hliníkové zábradlí rychle a snadno

Zábradlí z hliníku je v poslední době vysoce vyhledávaným doplňujícím produktem k vymezení bezpečnostní zóny schodišť, či teras. Není divu. Právě hliníkový materiál zajišťuje opravdu snadnou manipulaci s jednotlivými kusy a rovněž drží cenu v přijatelných sférách.

 

zabradli-na-balkony4

 

Pokud se rozhodnete i vy pro hliníkové zábradlí, tak se připravte, že samotnou montáž zvládnete během několika málo okamžiků. Tím odpadá pronájem mnohdy drahých řemeslníků. Moderní doba nám předkládá velké množství ulehčujících technologií a hliníkové zábradlí mezi ně bezesporu patří.

Hliníkové zábradlí na terasu

Potřebujete ohraničit svou zahradu designově líbivým a zároveň bezpečným zábradlím? Zábradlí na terasu pod označením B1 se prodává za 2 300 Kč/1bm. Součástí objednávky je vždy i tradiční příslušenství od madla až po výplně žebrování.

 

zabradli-na-terasu103


Ke každému hliníkovému zábradlí určitého modelu je na stránkách alzabradli i instruktážní video. Podle tohoto návodu zvládnete celou instalaci hravě sami.


Pokud vás zajímají i další informace, navštivte internetové stránky alzabradli.cz