46881573 - carpet texture

Hloubková metoda čištění koberců Ostrava zvládla i počůraný koberec od psa

Moje maminka si pořídila štěňátko. Všichni jsme měli radost, že máme nového člena rodiny, i když s ní již nebydlím, protože mám svoji vlastní rodinu. Jenomže jsme netušili, jak takové štěně bude vlastně všude čůrat, dokud se nenaučí pořádně chodit ven nebo na psí toaletu. Jelikož má v bytě všude koberce, tak si asi umíte představit, jak to dopadlo.

Navrhla jsem mamince, že ji zajistím profesionální vyčištění koberců v celém bytě, když se již fenka naučila chodit kam má a nehody se ji už nestávají. Souhlasila s tím návrhem, tak jsem se porozhlídla na internetu po nějaké profesionální úklidové firmě na čištění koberců Brno. Věděla jsem, že se mám vyhnout firmám na extrakční čištění, takže jsem alespoň měla ulehčenou práci. Nakonec jsem se rozhodla pro firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., hloubkové čištění koberců Ostrava, která nabízí strojové čištění koberců a na svých stránkách má spoustu spokojených zákazníků a kladných referencí.

Na centrále jsem domluvila termín čištění na víkend, abych mohla být u toho. Bez problémů mi vyhověli s termínem čištění a přijeli na čas v domluvenou dobu. Nejdříve si prošli byt, aby věděli, kolik metrů koberce je čeká a kolik chemie mají namíchat. Nanesli chemii, která se musela nechat nějakou dobu působit, aby efekt čištění byl ten správný. Působí dezinfekčně, váže na sebe veškerou nečistotu a ničí všechny mikroorganizmy v koberci. To bylo přesně to, co bylo potřeba, když je v domácnosti zvíře.

Po uplynutí doby působení chemie začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem, za kterým vznikala na koberci pěna s navázanou špínou. Po ošetření koberce strojem jej posléze vysáli vysoce výkonným turbo vysavačem.

Byla jsem příjemně překvapená, jak to tam nádherně vonělo, koberce byly krásně provzdušněné a barvy se opět rozzářily. Myslím, že jsem se nezmýlila ve výběru firmy a metody čištění koberce a dopadlo to naprosto dokonale. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za jejich perfektně odvedenou práci a všem doporučuji jejich služby.

S nano impregnací už nemusíte mýt okna! Výškové čištění fasád Ostrava

Také Vás nebaví pravidelné uklízení a mytí oken tak, jako mě? Můžete s tím něco udělat.

Jelikož mám hodně práce a domu chodím často až k večeru hodně unavená, nemám už náladu na jakýkoliv úklid bytu. Když už mám volno, tak dám byt do pořádku, jediné, co jsem vždycky oddalovala bylo mytí oken, jelikož to zabere spoustu času a energie.

7498778 - blue water bubbles on the window for background

Hledala jsem tedy řešení, jak se mytí oken, co nejlépe vyhnout. Na internetu jsem našla informace o tzv. nano impregnaci oken, která pomáhá udržovat okna čistá a není třeba nějaké časté údržby jako bez ní. Hledala jsem tedy firmu, která by mi takovou nano impregnaci nanesla na okna. Nejlépe vypadala firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., mytí, nano impregnace oken Ostrava, která měla opravdu hodně kladných recenzí a ohlasů od spokojených zákazníků. Takže jsem neváhala a firmu zkontaktovala.

Už první kontakt s firmou na mě udělal příjemný dojem. Slečna byla po telefonu velice milá, ihned mně nabídla termíny, ze kterých jsem si bez problémů vybrala. Také mě informovala, jak bude práce jejich zaměstnanců probíhat a sdělila mně důležité informace o nano impregnaci, která je hydrofobní, paropropustná, ale především její funkce spočívá v tom, že kapičky vody a veškeré nečistoty se na oknech pokrytých touto impregnací shlukují do kuliček a jakmile zafouká, kuličky se odvalí z okna pryč, takže okna zůstávají bez mytí dlouho čistá.

V daný den pak dojeli zaměstnanci firmy A SERVIS LIPKA přesně ve smluvený čas. Ihned se pustili do práce. Mytí oken jim šlo pěkně od ruky. Na mytí použili čistící prostředky, pomocí kterých z oken smyli veškeré nečistoty, následně okna do sucha setřeli gumovou stěrkou, na okna poté nanesli již zmíněnou nano impregnaci a nakonec je všechny vyleštili za pomocí bavlněné pleny, bez leštících přípravků. Opravdu bylo vidět, že moc dobře ví, co dělají a nechali za sebou skvěle odvedenou práci. S firmou A SERVIS LIPKA jsem byla velice spokojena a určitě budu doporučovat dále.