I na podzim vsaďte na eleganci a styl

Uvolněná atmosféra horkého léta pomalu mizí a do ulic přichází nevlídný a chladný podzim. To však rozhodně nemusí znamenat že je potřeba zapomenout na barvy a zabalit se do neforemných svetrů černé barvy. Nejen ženy, ale i muži mohou zůstat i na podzim styloví.

Sychravé počasí nás vnitřně unavuje a vyčerpává a tak se místo jasných barev, které nás provázely v létě, obracíme k černé, hnědé a šedé. Odvážnější z nás sáhnou po zelené či červené, ale barvám není nutné se na podzim vyhýbat. Naopak, výrazné barvy nebo doplňky vám rozsvítí den a zlepší náladu. Pokud nosíte košile, buďte trendy a vsaďte na moderní SLIM košile se zúženým pasem. Projmutý střih lépe obepíná postavu a příjemně se nosí. Na košilích se nebojte vzorů a kombinace barev, s jednobarevnými kalhotami nebo džínami dobře ladí a sází na nedbalou eleganci. Velmi efektní jsou pak košile s kontrastně řešenými manžetami a límečkem, které se skvěle hodí pro volný čas nebo neformální setkání.

Zapomínat bychom ale neměli ani na doplňky, které nemusí být na první pohled vidět, jako třeba peněženku. Ta by měla být u mužů jednoduchá, menších rozměrů a s jednoduchým zavíráním. Originální pánské peněženky mají druky nebo zip, často se zajímavě řešeným uzavíráním nebo opatřené logem. Na rozdíl od žen totiž muži nepotřebují mít v peněžence mnoho věcí a tak dávají přednost velikosti, která se vejde do kapsy. Nejoblíbenější jsou stále kožené v tmavých barvách, které jsou univerzální a hodí se naprosto ke každému outfitu. Ženy střídají kabelky, ale muži mají většinou peněženku jednu. Proto by měla mít střídmý, ale elegantní vzhled a dobře vypadat k obleku i džínám a tričku. Přesto bychom se měli vyhnout onomu známému klišé, kdy je peněženka nošena v zadní kapse kalhot a je na ní téměř již obtisknutá, pak jde veškerá elegance stranou. Malá crossbody taška nebo pánský kufřík přes rameno jsou pověstnou třešinkou na dortu k celému outfitu a vejde se do nich i víc věcí, než jen peněženka.