vv

Inženýři dnes musí chodit prosit o práci!

Dovolte dětem, aby se rozvíjeli a připravovali co nejvšestranněji na svou budoucnost. U televize, počítače nebo s mobilem v ruce se jim to totiž nepodaří! Děti se potřebují rozvíjet co nejvšestranněji a co nejaktivněji – a přesně pro tyto případy je tu kategorie Kreativní a výtvarná tvorba od Sarumana.

 

 

 

 

 

 

Svět se změnil – vítězí kreativita, ne znalosti

Dnešní svět se mění stále rychleji a žádá si něco jiného než v dobách před 10, 20 nebo více lety. V dřívějších dobách kupříkladu vysokoškolský titul stačil k získání výborné pracovní pozice. Ale dnes? Běžte na úřady práce, prohlédněte si poptávky po práci, zeptejte se majitelů firmy – všude se shodně dozvíte, že za nimi každý den chodí inženýři a magistři, kteří je žádají o průměrnou práci!

 

 vv     yy

 

A děti se budou rádi učit a rozvíjet

Chcete aby Vaše děti také vyšly ve 23 letech ze školy jako kvalifikovaní odborníci a musely chodit prosit o práci? Získat maturitu i titul je stále snazší, a protože jich je tolik, je tak těžké potom najít práci. Je tu však něco, co se takřka v žádné škole neučí – schopnost kreativně přemýšlet a umění tvořit. Člověk, který toto ovládá, nikdy nebude mít problém najít si práci.

 

f

 

Kreativní a výtvarná tvorba

Jak dát dětem do života správný základ? To Vám prozradí kreativní a výtvarná tvorba od společnosti Saruman. Je zde bohatý výběr pomůcek a nástrojů, které i Vašim dětem pomohou položit základy kreativní tvorby – od malování a výtvarných sad, přes kreslící šablony a odlévání ze sádry, až k modelovacím hmotám a tvorbě bižuterie. Děti, které se začnou již v mládí takto rozvíjet, se ve světě nikdy neztratí! Informace ze školy už dnes nestačí. Třeba 3D mozaikový obrázek pro menší, nebo formy k odlévání jsou skvělým základem.

 

Kompletní nabídku a více informací o kreativní a výtvarné tvorbě naleznete na www.saruman.cz.